fot. mat. prasowe

Total Fitness – czas na Wolę

Ósma lokalizacja Total Fitness już otwarta

100 m² strefy Power Cross, nowoczesna strefa cardio, ponad 3000 kg obciążeń w strefie wolnych ciężarów oraz wykwalifikowana kadra trenerska to propozycja od Total Fitness. Sieć klubów sportowych Total Fitness przygotowała dla mieszkańców warszawskiej Woli prezent. To już ósma lokalizacja sieci.

Klub o powierzchni 1600 m2 dysponuje specjalnie przygotowanym strefami do różnego rodzaju ćwiczeń i aktywności fizycznych. Test siły i wytrzymałości w strefie wolnych ciężarów, rozciąganie mięśni, zajęcia fitness od TBC, przez trening obwodowy, boks, zumbę, body pump, skończywszy na pilates –  między innymi z tych opcji mogą skorzystać entuzjaści aktywności fizycznej. Nowy klub wyposażony jest w sauny fińskie.

Na terenie klubu utworzono specjalny kącik malucha oraz FitBar, gdzie można zjeść pożywny obiad, kupić przekąski, napoje izotoniczne, suplementy i odżywki. Wchodzenie oraz wychodzenie z terenu obiektu przyspieszają specjalne bramki dostępu. W przeciwieństwie do poprzedniego klubu, który mieścił się w tej lokalizacji, obiekt Total Fitness przy Wolskiej jest w pełni klimatyzowany. Dojazd za pomocą własnego środka transportu ułatwia specjalna strefa parkingowa dla klubowiczów. Do końca roku w klubie można ćwiczyć za złotówkę. Akceptowane są również karty Benefit, Fitprofit i Ok System.

Total Fitness to dynamicznie rozwijająca się sieć obiektów sportowych. Oprócz klubu na Woli, mieszkańcy stolicy mogą skorzystać z lokali na Wilanowie,  Gocławiu, Ochocie, Ursynowie, Białołęce oraz na Grochowie. Sieć Total Fitness posiada także nowoczesną siłownię w Radomiu.  Niedawno uruchomiła pierwszy całodobowy klub.  >>>>>>>> Total Fitness czynny całą dobę <<<<<<<<<