Klub Zdrofit NOWA STACJA już otwarty

Pierwszy klub fitness sieci ZDROFIT w Pruszkowie został otwarty. 10 listopada nastąpiło otwarcie centrum handlowego Nowa Stacja. Ponad 100 sklepów, 8-salowe kino, restauracje oraz rozbudowany sektor rozrywki. Inwestorem jest firma ECC Real Estate, a generalnym wykonawcą firma Kamar.

W sobotę 10 listopada w Pruszkowie zostało otwarte centrum handlowe Nowa Stacja. Obiekt posiada powierzchnię 27 tys. m2 i jest porównywalny wielkością do warszawskiego centrum Sadyba. Otwarcie centrum handlowego było ważnym wydarzeniem dla całego południowo-zachodniego regionu aglomeracji warszawskiej. Obiekt powstał na miejscu dawnej fabryki obrabiarek. Przy wejściu do galerii, w witrynie stoi jedna ze starych maszyn, która jest pamiątką po historii nieruchomości. Obiekt cechuje się doskonałą lokalizacją. Zapewnia klientom 800 miejsc parkingowych.

Klub ZDROFIT w Nowej Stacji jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00, a soboty i niedziele w godzinach 7:00-22:00. Sieć przygotowała specjalną ofertę na start, która ważna jest do 31 grudnia 2018 roku.

____________

o Zdrofit

Zdrofit Fitness Klub powstał jako mała rodzinna firma w 2005 roku. W ofercie Zdrofitu znajdują się treningi personalne, zajęcia grupowe na salach fitness, cross trening i zajęcia rowerowe oraz strefy relaksu wyposażone w sauny. Obecnie sieć liczy 22 kluby w samej Warszawie, 6 w Gdańsku, po 2 w Kielcach, Koszalinie, Płocku i Legionowie, po jednym w Gdyni, Sopocie, Wejherowie, Włocławku, Wołominie i Otwocku. W planach jest otwarcie kolejnych 10 lokalizacji ( Gdynia i Warszawa). Na 2020 rok zaplanowano wielkie otwarcie w biznesowym centrum stolicy. Zdrofit dołączył do grona najemców The Warsaw HUB.

Zobacz także: