Klubowy HIIT od Core Health & Fitness

Firma Core Health & Fitness ma przyjemność poinformować, że w klubie Platinium Fitness na Bratysławskiej 4 w Krakowie, uruchomiona została nowa strefa do treningu interwałowego – HIIT Zone!

Trening HIIT to trening interwałowy o wysokiej intensywności. Jest niezwykle efektowny i efektywny, poprawia kondycję i spala tkankę tłuszczową, dużo szybciej i sprawniej niż przy treningach cardio. Stair Master® to marka sprzętu, który idealnie pasuje do niewielkiej nawet przestrzeni i pozwala stworzyć Strefę HIIT, która doda energii całemu klubowi i zaktywizuje klubowiczów.

Gauntlet (Schody), Boxmaster, HITTMILL X, HIIT Bike i HIIT UBE to maszyny, które wybrało Platinium Fitness do swojej nowej strefy, na której trening klubowicze pokochają do bólu! Właściciele klubu doskonale wiedzą, że to oferta doskonała zarówno dla sportowców, jak i amatorów. Szybki, mocny trening zadowoli zarówno zaawansowanych treningowo klubowiczów, jak i tych zajętych i zapracowanych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na długie sesje treningowe. Wybierając te zajęcia poprawia się sprawność, ćwiczy formę oraz redukuje tkankę tłuszczową – bez ubytków masy mięśniowej.

Platinium Fitness dba o to, żeby klubowicze nie nudzili się, dlatego klub rozwija swoją ofertę odpowiadając na potrzeby rynku, a rynek chce wyzwań. Strefa HIIT od firmy Core H & F, to nie tylko mocne zajęcia grupowe, ale też miejsce, gdzie można przeprowadzać trening indywidualny lub personalny.

Nic tylko polecać, to prawdziwy HIIT klubowy!

Materiał Partnera

Zobacz także: