źródło: https://www.healthclubmanagement.co.uk

Współzałożyciel 1Rebel, James Balfour złożył otwartą ofertę dla National Health Service (NHS) mówiąc, że jest gotowy przekazać klucze do wszystkich londyńskich klubów 1Rebel do użytku przez angielską organizację zdrowia, podczas rozprzestrzeniającej się epidemii w stolicy.

„Londyn jest obecnie obszarem najbardziej dotkniętym przez koronawirusa w Wielkiej Brytanii i słyszymy ostrzeżenia o zbliżającym się niedoborze łóżek szpitalnych. Jeśli możemy przyczynić się do rozwiązania tego problemu, absolutnie tego chcemy. Na początku tego tygodnia ogłosiliśmy, że od 21 marca będziemy zamykać nasze studia do odwołania, w interesie personelu i dobrego samopoczucia naszych członków. Wspieramy teraz klubowiczów w ćwiczeniach w domu za pośrednictwem Instagrama, a nasze pierwsze wideo obejrzano ponad 1000 razy w ciągu zaledwie kilku godzin.

Ale jeśli chodzi o same studia, zamiast widzieć, że przestrzeń jest pusta, mamy wielką nadzieję, że można ją wykorzystać dla dobra publicznego. Szacujemy, że w naszych siedmiu studiach w centrum Londynu moglibyśmy zrobić miejsce na 300–400 łóżek. Istnieją również rozszerzone przebieralnie, prysznice i obszary dla obiektów IT. Świetne oświetlenie, a nawet fakt, że mamy systemy dźwiękowe – oferujące możliwość odtwarzania muzyki – może podnieść na duchu” – czytamy wypowiedź Jamesa Balfour’a.

“Nie wiemy dokładnie, w jaki sposób NHS może korzystać z naszych studiów i oczywiście jest to sytuacja, która ewoluuje z dnia na dzień, dlatego uważaliśmy, że najlepszą drogą było udostępnienie szczegółowych informacji na temat tego, co jest dostępne z otwartą ofertą dla NHS, na korzystanie z naszych lokali.” – dodaje.

Aby ułatwić Public Health England ocenę, czy studia mogą być odpowiednie do tego celu, 1Rebel zbudował prostą stronę internetową ze szczegółowymi wykazami wszystkich udogodnień, jakie oferuje każde studio.

“Mamy nadzieję, że dostarczy to wszystkich informacji, których NHS potrzebuje, aby zdecydować, czy i jak najlepiej wykorzystać naszą przestrzeń. ” – dodaje James.

Wiadomość jest jednym z wielu krzepiących aktów dobroci, które pojawiły się w tym tygodniu, pokazujące chęć społeczności londyńskiej do pomocy w obliczu kryzysu.

Polecamy także:

Milion smsów, darmowe zajęcia online i wiele wyjątkowych rozwiązań dla klubów od eFitness