artykuł sponsorowany

Kluby sieci S4 z długą tradycją na polskim, a szczególnie warszawskim rynku, przeszły gruntowne remonty i zostały wyposażone w nowy sprzęt treningowy z najwyższej półki, renomowanej amerykańskiej marki Hammer Strength.
Tym samym 4 z 12 klubów sieci zyskało status Oficjalnych Centrów Treningowych Hammer Strength – marki nr 1 na świecie do profesjonalnego treningu siłowego. Do końca I kwartału 2020 sieć S4 wyposaży kolejne 3 warszawskie kluby w maszyny siłowe Hammer Strength.

 

– Zdajemy sobie sprawę, że nasi klubowicze doceniają przede wszystkim kluby S4 za ich atmosferę nawiązującą swoim klimatem do siłowni sprzed wielu lat, gdzie wszyscy dobrze się znali i chętnie wspólnie podejmowali wyzwania oraz wspierali się w dążeniu do celu. Właśnie to przede wszystkim przyciąga ludzi do naszych klubów. Równocześnie zapewniamy w nich sprzęt, na którym przygotowują się najlepsi sportowcy na świecie, co pozwala na trening zarówno dla tych najbardziej wymagających, jak i początkujących – powiedziała Joanna Lefek, manager regionalny sieci S4.

Urządzenia Hammer Strength są zaprojektowane do osiągania wyśrubowanych wyników zgodnie z dewizą marki: „Building Champions”.

Twórca Hammer Strength, Gary Jones w 1989r. odmienił oblicze treningu siłowego. Dzięki swojej pomysłowości i nieocenionej współpracy z drużyną Cincinnati Bengals opracował urządzenia zorientowane na wyczyn – efektywne narzędzia treningowe, wyróżniające się doskonałą biomechaniką, odwzorowującą naturalny ruch ćwiczącego, a dzięki temu zabezpieczające przed kontuzjami. Maszyny Hammer Strength znajdują się na wyposażeniu najbardziej elitarnych ośrodków treningowych na całym świecie, trenują na nich zawodnicy profesjonalnych lig sportowych ( m.in. NBA, NFL czy NHL) oraz m.in. agenci Secret Service.

-Od kilku lat obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania naszą drugą marką Hammer Strength, która jest synonimem profesjonalnego treningu siłowego. Współpraca z ogólnopolską siecią  klubów S4 umożliwi dostęp do tych biomechanicznie doskonałych maszyn,  jak największej liczbie trenujących w Oficjalnych Centrach Treningowych Hammer Strength. Będą mogli osiągać swoje cele treningowe na tych wyjątkowych maszynach, na których swoją formę wykuwają czołowi sportowcy i drużyny świata. Nie bez powodu hasło tej marki to „Building Champions” – dodaje Wojciech Śmielak, współwłaściciel TOP-GYM, autoryzowanego dystrybutora marki Hammer Strength w Polsce.

Zobacz , na czym polega fenomen Hammer Strenght:

Światowa renoma urządzeń Hammer Strength została zbudowana ze stali, hektolitrów wylanego potu i niezłomnej determinacji. Urządzenia Hammer Strength wytrzymają każde obciążenie. Stworzono je nie tylko z myślą o profesjonalnych ośrodkach treningowych, entuzjaści regularnego treningu również czerpią korzyści z doskonałej biomechaniki maszyn, na tych samych zasadach co wyczynowi sportowcy. Na Hammer Strength może trenować każdy, gotowy do ciężkiej pracy, komu zależy na poprawie rezultatów treningowych.

To wszystko w pełni wpisuje się w charakter sieci klubów S4. Marka S4 jest skierowana do pasjonatów aktywności lubiących wyzwania związane z mocnymi treningami, zgodnie z przewodnimi hasłami Siła, Sprawność, Satysfakcja, Sukces. To miejsca nawiązujące klimatem do starych siłowni, ale wyposażone w nowoczesny sprzęt i certyfikowane strefy Hammer Strength. Flagową i najbardziej rozpoznawalną linią tej marki urządzeń są maszyny plate-loaded (pół-wolne z obciążeniem talerzowym).

Wyposażenie stref pozwala poprawić swoje rezultaty dzięki wytrwałemu i systematycznemu treningowi.

http://top-gym.pl/brands/hammer-strength

https://fitnessclubs4.pl/

Polecamy także:

Bieżnie Life Fitness – niezawodny i bezpieczny sprzęt, gwarantujący niezapomniany trening