Misją sieci Mrs.Sporty jest to, aby dzięki aktywności fizycznej i zdrowemu żywieniu kobiety cieszyły się każdą chwilą swojego życia. Marka nie zapomina też o ogromnej roli regeneracji, dlatego zdecydowała się na wprowadzenie w swoich klubach nowej usługi – systemu do drenażu limfatycznego .

Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania formy, ale też zdrowia. Warto wesprzeć ją zbilansowana dietą. Jednak to nie wystarczy, by cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień, jeśli zapomnimy o regeneracji. By przyspieszyć ten proces, kluby sportowe Mrs.Sporty wprowadzają nową usługę – drenaż limfatyczny przy zastosowaniu systemu NormaTec Recovery PULSE. Cenione przez sportowców na całym świecie buty do masażu limfatycznego nie tylko poprawiają krążenie krwi i limfy, ale też przyspieszają odbudowę mięśni nóg i pośladków po treningu.

Nie tylko dla sportowców

Choć system NormaTec Recovery PULSE Leg został stworzony z myślą o ludziach aktywnych oraz profesjonalnych sportowcach, pozytywne skutki masażu odczują też osoby borykające się z obrzękami kończyn i bólami mięśni. Dlatego sieć klubów Mrs.Sporty zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę i proponować masaż również tym paniom, które nie są klubowiczkami.

Wystarczy 15 minut, by zmniejszyć obwód nóg!

Innowacyjny system NormaTec Recovery wykorzystując ciśnienie powietrza masuje układ limfatyczny, co daje użytkownikom szereg korzyści. Pierwsza, widoczna gołym okiem, to redukcja obwodu nóg i zmniejszenie obrzęków. Dzięki poprawie krążenia krwi i limfy po masażu, następuje zmniejszenie dolegliwości bólowych. Już po kilku sesjach można cieszyć się uczuciem lekkich i szczuplejszych nóg.

***

Mrs.Sporty to sieć klubów sportowych stworzonych z myślą o kobietach. Nie tylko tych, które sport mają niemalże we krwi, ale też tych, które nigdy nie trenowały. Uzupełnieniem koncepcji treningowej jest autorska koncepcja odżywiania, oparta na modułach. Holistyczne podejście pozwala na osiąganie szybkich efektów w stosunkowo krótkim czasie.

Polecamy także:

Innowacyjne rozwiązanie ułatwiające organizację pracy

trenerów personalnych – wywiad z Arturem Cicheckim