Otwierając drzwi jednego ze studiów BodyTec20, rozpoczynamy zupełnie nowy etap w swoim życiu. Dziś najwyższą wartością dla nas wszystkich jest czas, ale również dobre samopoczucie, a co za tym idzie – zdrowie.

Know-how i podejście do EMS w BT20 są rewolucyjne. Jakość prowadzonego treningu jest wysoka, a cały system rozłożony na 6 i 12 miesięcy – imponujący i skupiony w 100% na trenującym. Na początku stawiamy sobie cel, opisujemy swoje oczekiwania, a trenerzy prowadzący treningi mówią nam o efektach, jakich możemy się spodziewać, oraz pokazują nam system, w jakim będziemy realizować nasze ćwiczenia.

Tak naprawdę każdy z nas, rozpoczynając swój pierwszy trening, myśli o czymś zupełnie innym. Jedni liczą na ujędrnienie ciała, utratę tkanki tłuszczowej czy wzmocnienie mięśni głębokich, inni zaś na wzmocnienie, poprawę kondycji czy redukcję bólów kręgosłupa. Są również wśród nas tacy, którzy po prostu potrzebują dbać o własny komfort i dobre samopoczucie.

Ważna informacja: wszystkie powyższe punkty są możliwe do osiągnięcia, i to w 20 minut raz w tygodniu. Bo tym, co wyróżnia BT20, są właśnie oszczędność czasu, standardy treningu i indywidualna praca z podopiecznym.

Obecnie treningi realizowane są w 3 miastach (Pabianice, Łódź, Wrocław) i 6 lokalizacjach. Do końca 2019 roku pojawi się kolejne 8 lokalizacji w 3 miastach (Warszawa, Katowice, Częstochowa). Warto podkreślić, że właściciele BodyTec20 jako pierwsi w Polsce budują studia, w których będą się znajdowały po 4 stanowiska do treningów.

Pierwsze studio w Polsce z taką liczbą stanowisk będzie się znajdować we Wrocławiu, przy ul. Zwycięskiej. Kolejne lokalizacje z 4 stanowiskami do treningu otworzą się w 3 dzielnicach Warszawy (Bemowo, Mokotów i Wilanów). To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości; wszystkie studia będą markowane stworzonym w tym roku subbrandem BodyTec20+, który będzie komunikowany jako high premium.

BT20+ jest jeszcze owiany tajemnicą, ale po zapowiedziach z targów FIWE 2019 jest na co czekać.

Widząc rezultaty i poziom zadowolenia z treningów, które odbywały się do tej pory, właściciele marki zdecydowali się na te dwa bardzo odważne i innowacyjne ruchy.

Elementem wartym uwagi jest również gruntowny rebranding firmy, który swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku. Strategia zakłada, że po 12 miesiącach działalności komunikacja sprzedażowa i marketingowa ma być nastawiona na dotarcie do jak najszerszego grona zainteresowanych oraz edukację i korzyści z treningów personalnych oferowanych przez BodyTec20 i BodyTec20+.

Treningi EMS to przyszłość, dlatego BT20 tak bardzo inwestuje w zasoby ludzkie i maszyny. W każdym studiu ćwiczymy na tym samym systemie Miha Bodytec®, który spełnia wytyczne DIN 33961-5 – najnowszych norm prawnych dotyczących branży EMS. Trenerzy, którzy na co dzień prowadzą treningi, stale podnoszą swoje kwalifikacje na certyfikowanych szkoleniach Glucker Kolleg.

Już dziś można powiedzieć, że standardy firmy i obsługa klientów stoją na bardzo wysokim poziomie. Praktycznie nie odczuwa się różnicy, zmieniając lokalizację; standardy, środek studia, metodyka i trening są zgodne ze wzorem, do którego dana osoba jest przypisana. Karta członkowska, na której zapisane są nasze ustawienia oraz wiedza operacyjna trenera, gwarantuje, że 20 minut ćwiczeń w każdym studiu zostanie przeprowadzone zgodnie ze wspomnianą już wcześniej ankietą wypełnioną na treningu próbnym.

W BodyTec20 nie ma rzeczy przypadkowych. Cały koncept został przemyślany w taki sposób, aby w dowolnym momencie można było dać z siebie 100% i wrócić do codziennych zajęć. Trening w studiu musi być efektywny. W każdej lokalizacji nawet napisy na ścianach nie pozwalają nam zapomnieć, po co przyszliśmy i z czym mamy wyjść.

Jako klienci jesteśmy bardzo wymagający, więc tym bardziej cieszy nas fakt, że ktoś stworzył koncept tak dopracowany i duplikowalny, dzięki czemu zawsze czujemy się dobrze w środku. Każdy, kto wydaje pieniądze, chce określonych korzyści – a tu na pewno się nie zawiedzie.

Filozofia firmy, która jest nastawiona na polepszanie jakości życia, aspekty zdrowotne i edukację na temat NOWEJ, LEPSZEJ WERSJI SIEBIE, to najlepsza reklama tego miejsca. Kto w tych szalonych czasach nie chce się zatrzymać choć na chwilę, by zrobić coś tylko dla siebie? Może właśnie dlatego na karcie członkowskiej jest duży napis „TO TWOJE 20 MINUT” – należy o tym pamiętać, w studiu mamy czas tylko dla siebie!

Polecamy także:

Powstał największy tor treningowy OCR w Polsce!