źródło: informacja prasowa

Czas zamknięcia klubów fitness dla Just GYM, oprócz przygotowywania się do nowych obostrzeń sanitarnych w klubach, był również okresem wytężonych prac inwestycyjnych niezbędnych do otwarcia kolejnych klubów. Jedną z takich inwestycji jest placówka w Pabianicach. Klub mieści się w Centrum Handlowym ECHO przy ulicy Zamkowej 31.

– Just GYM zajął tam powierzchnię ponad 1.400 m2 i jest pierwszą placówką otwartą w nowej zoptymalizowanej formule. To projekt długo przygotowywany przez nas i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców miast liczących poniżej 100.000 osób na nowoczesny klub fitness – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM.

Poszukujemy nowych rozwiązań, które sprawią, iż z powodzeniem biznesowym będziemy mogli otwierać kluby w mniejszych miejscowościach przy zachowaniu klasycznej rentowności naszego projektu. Ogromy wkład pracy został włożony w przygotowanie klubu na etapie projektowania, aby optymalnie wykorzystać każdy metr dostępnej powierzchni, jednocześnie zachowując format i charakter właściwy dla naszych klubów. Wierzymy, że Polacy również w mniejszych miejscowościach oczekują usług fitness na wysokim poziomie, w przystępnej cenie, bez długoterminowych zobowiązań w pełnej 24godzinnej dostępności klubu przez 365 dni w roku i to właśnie chcemy im zaoferować  – dodaje Ciszek.

Klub w Pabianicach jest 15 klubem naszej sieci i drugą placówką w województwie łódzkim. Nasza oferta jest unikalna w skali całego miasta i jesteśmy przekonani, że szybko zapewni nam stałych miłośników aktywności fizycznej – podsumowuje Paweł Ciszek.

Polecamy także:

Sieć Holmes Place działa w myśl zasady: Nasza odpowiedzialność – Twoje bezpieczeństwo!