Kolejna lokalizacja Calypso Fitness

Calypso Fitness z nową lokalizacją w Warszawie

Największa w Polsce, pod względem lokalizacji sieć fitness konsekwentnie poszerza siatkę kolejnych lokalizacji. Calypso Fitness planuje otwarcie 21 klubu w Warszawie. Będzie to 44 lokalizacja sieci. Lokal o powierzchni 1400 m2 wyposażany w nowoczesny sprzęt jest w trakcie przygotowania do otwarcia.

Calypso Fitness został najemcą powierzchni w kompleksie biurowo-handlowym Plac Unii City Shopping w Warszawie. W nowym klubie znajdzie się m.in., klimatyzowana, przestronna sala do zajęć fitness, siłownia wyposażona w najnowocześniejszą linię urządzeń SportsArt, strefa funkcjonalna przygotowana przez markę GIPARA, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Trainingu, brama TRX oraz dedykowana sala do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych. W nowym Calypso zaplanowano również przestrzeń relaksacyjną wyposażoną w sauny.

Wejście do klubu będzie znajdować się na pierwszym piętrze galerii handlowej. Otwarcie zaplanowane zostało na styczeń 2018 roku. Jednak, jak dowiedzieliśmy się otwarcie może nieznacznie opóźnić się. Inwestycja jest w trakcie realizacji.

Calypso Fitness to obecnie największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness. Posiada 43 kluby w 18 miastach, w tym 18 w Warszawie. Jest obecna na polskim rynku od 1996 roku. Priorytetem dla Calypso Fitness są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla ich klientów. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. Realizacja celów treningowych klientów to dla Calypso kwestia nadrzędna, w cenie karnetu klienci mają zapewnioną opiekę doświadczonych trenerów oraz analizę składu ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita, a także dostęp do saun.

Centrum handlowe Plac Unii City Shopping, o powierzchni 15,5 tys. m kw., wchodzi w skład kompleksu biurowo-handlowego zlokalizowanego przy placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Na 3-poziomowej kondygnacji działa około 80 sklepów, punktów usługowych oraz restauracji i kawiarni.

Przeczytaj więcej o Calypso:

>> Calypso w Galerii Północnej

>> Opieka medyczna w Calypso – karta sportowa i abonament w jednym

>>> Fuzja Calypso i Benefit Systems zablokowana

>> UOKiK zablokuje największe przejęcie w branży fitness?