Dynamiczny rozwój sieci

Cztery nowe kluby jeszcze w tym roku

Jesteśmy obserwatorami prężnego rozwoju polskiej sieci klubów fitness CityFit. Białystok to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym już niebawem powstanie nowoczesny klub fitness sieci Cityfit. Lokal o powierzchni 1700 mkw. otwarty zostanie w Galerii Zielone Wzgórze, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska. Jest to już szóste otwarcie zaplanowane przez CityFit na ten rok.

Polska sieć klubów fitness CityFit kontynuuje dynamiczną ekspansję. Na mocy umowy podpisanej z Carrefour Polska marka jeszcze w tym roku otworzy klub w białostockiej Galerii Zielone Wzgórze.

– Oferta, jaką przygotowaliśmy dla mieszkańców Białegostoku, będzie swojego rodzaju ewenementem na lokalnym rynku. Nie tylko będziemy pierwszym w mieście sieciowym klubem typu low-cost, ale dodatkowo również zaproponujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki treningu – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Klub CityFit dołączy do najemców Galerii Zielone Wzgórze w 4. kwartale 2017 roku, wzbogacając ofertę handlowo-rozrywkową obiektu, na którą obecnie składa się ponad 50 salonów znanych i lubianych marek. W tym samym okresie sieć planuje otwarcie klubów również w innym obiekcie należącym do Carrefour Polska – chorzowskim Centrum Handlowym AKS – a także we Wroclavii oraz w krakowskim biurowcu Principio. Na początku przyszłego roku CityFit otworzy trzeci klub w Warszawie – w Galerii Rondo Wiatraczna.

Klub będzie czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wnętrze o powierzchni aż 1700 mkw. zostanie zaaranżowane z użyciem najwyższej jakości sprzętu renomowanych marek (TechnoGym). Przestrzeń treningowa podzielona zostanie na 10 ergonomicznych stref, wśród których znajdą się m.in. strefa cardio, funkcjonalna, cross functional, wolne ciężary, fitness, a także strefa relaksu oraz fit test z innowacyjnymi urządzeniami do pomiaru postępów treningowych. Z oferty klubu, dokładnie tak jak z pozostałych klubów sieci, będzie można korzystać bez konieczności podpisywania długoterminowych umów oraz z gwarancją stałej ceny karnetu przez cały czas uczęszczania.