Innowacyjna metoda treningowa zyskuje  na popularności wśród Polaków

Kolejne otwarcie studia treningowego wykorzystującego przełomową metodę treningu personalnego EMS. Od kwietnia Multi-fit w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 30 przyjmuje klientów spragnionych szybkich efektów. Miha Bodytec jest niekwestionowanym światowym liderem swojej branży bodytec, innowacyjnym rozwiązaniem w elektrostymulacji mięśni. Od lat używany i doceniany przez sportowców, rehabilitantów i trenerów osobistych, a także przez elitarne kluby fitness.

Studio Multi-fit to nowo otwarty punkt znajdującego się w Rybniku. Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) z użyciem elektrostymulacji mięśniowej, to najbardziej korzystna metoda treningowa w obecnych czasach. Wywodzi się z fizjoterapii i doczekała się zastosowania w treningu fizycznym, dzięki czemu staje się on jeszcze bardziej wydajny. Elektrostymulacja mięśniowa polega na pobudzaniu mięśni głębokich za pomocą impulsów. Metoda EMS powoduje szybki przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnym spadku poziomu tłuszczu i cellulitu. Trening pozwala modelować kształt ciała i ujędrnić mięśnie.

Rewolucyjność metody opartej na kilkunastominutowym treningu EMS polega na osiąganiu szybkich przyrostów masy mięśniowej przy jednoczesnym spadku poziomu tłuszczu i cellulitu. Efekty odczuwane są już po 1 treningu.