źródło: sibeceu

Sytuacja pandemiczna na całym świecie ponownie paraliżuje wydarzenia branżowe. Z obawy przed restrykcjami, następne spotkanie sektora fitness zostaje przeniesione na rok 2022. Sibec Europe zaplanowany w Kolonii w Niemczech, od 2 do 5 listopada 2021 r., został odwołany.

W oświadczeniu zespół odpowiedzialny za organizację Sibec przyznał, że został zmuszony do podjęcia tej decyzji z powodu trwającej pandemii i dodał, że kolejna edycja Sibec Europe odbędzie się dopiero w 2022 roku.

„Ze względu na bieżące wyzwania związane z koronawirusem (COVID-19) jesteśmy głęboko rozczarowani, że zostaliśmy zmuszeni do odwołania wydarzenia Sibec Europe w 2021r. Ściśle współpracujemy ze społecznością i to na podstawie jej opinii podejmujemy tę decyzję. Chociaż jesteśmy rozczarowani, że nie jesteśmy w stanie zebrać razem branży fitness w listopadzie, jesteśmy jak zawsze oddani społeczności Sibec i zapewniamy, że jej udział w naszych wydarzeniach będzie wyjątkowym przeżyciem”.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy mają zostać opublikowane szczegółowe informacje o wydarzeniu w 2022 roku. Wszelkie aktualizacje zostaną umieszczone na stronie internetowej www.sibeceu.com.

Chociaż wydarzenie w Sibec zostało odwołane, EuropeActive, we współpracy z FIBO Global Fitness, nadal będzie gospodarzem Europejskiego Forum Zdrowia i Fitness (EHFF) jako wydarzenia hybrydowego, zaplanowanego na 3 listopada 2021 r.

“Mamy przyjemność ogłosić, że nasz partner EuropeActive, we współpracy z FIBO Global Fitness, nadal będzie organizował European Health & Fitness Forum (EHFF) jako wydarzenie hybrydowe w środę 3 listopada 2021 roku, co oznacza, że niektórzy z prelegentów będą na miejscu w Kolonii w Niemczech, wraz z małą grupą przedstawicieli branży. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, aby uczestnicy EHFF mogli dołączyć i oglądać je w całej Europie oraz poza nią”.

W lipcu 2021 roku FIBO przełożył własne targi na kwiecień 2022 roku , jednak pozostawiając bez zmian zaplanowane wydarzenia towarzyszące.