WK we Wrocławiu

Kolejny sklep stacjonarny Warszawski Koks

Popularni Youtuberzy, którzy mocno stawiają na rozwój własnej marki otworzyli kolejną lokalizację, w której można kupić ich produkty. W miniony weekend we Wrocławiu został otwarty drugi sklep stacjonarny pod szyldem Warszawski Koks. Wydarzenia towarzyszące ściągnęły sporą liczbę fanów. W planach są kolejne lokalizacje WK.

W sobotę, 13 stycznia na mapie Polski pojawił się drugi sklep stacjonarny ekipy WK. Lokal o powierzchni ok. 80 m2 pod szyldem Warszawski Koks został otwarty przy ul. Oleśnickiej 11 we Wrocławiu. Sklep funkcjonuje na zasadach franczyzy. W dzień otwarcia zaplanowano atrakcje dla odwiedzających. Klienci sklepu mieli okazję nie tylko spotkać się z popularnymi YouTube’rami, ale także wziąć udział we wspólnym treningu crossfit. Zorganizowano konkursy z nagrodami, w których do wygrania były produkty WK.

Na otwarcie drugiego sklepu WK przybyło więcej osób, niż spodziewaliśmy się. Frekwencja była ponad nasze oczekiwania. Z jakiego powodu wybraliśmy Wrocław na naszą drugą lokalizację? Na Śląsku mamy liczną grupę widzów, jesteśmy tutaj bardzo pozytywnie odbierani.  – powiedział nam w rozmowie Michał Owczarzak, współwłaściciel firmy Warszawski Koks.

W sklepie stacjonarnym dostępny jest cały asortyment, tzn. pełna oferta linii odzieżowej, suplementy, produkty spożywcze oraz akcesoria

Na ten rok zaplanowaliśmy kolejne otwarcia sklepów. Kolejną lokalizacją będzie Kraków. – kontynuuje Owczarzak.

W czerwcu 2017 roku ekipa WK otworzyła swój pierwszy sklep stacjonarny. Lokal zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy. Warszawski Koks zyskał popularność poprzez publikacje video na YouTubie, promujące naturalną kulturystykę i fitness, zawierające porady oraz motywację. Zaczynali od rozpowszechniania nurtu „Natural BodyBuilder” opierającego się na przekonaniu, że świetną sylwetkę można zbudować bez stosowania leków podkręcających wydajność ludzkiego organizmu. YouTuberzy przekonują, że ładne ciało można zbudować zgodnie z zasada: „Jedz, co chcesz”. Obecnie ich kanał ma ponad 253 tys. subskrypcji.

Magdalena Szmidt