źródło: informacja prasowa

Amerykańska marka sportowa Under Armour 20 grudnia 2019 r. otworzy drugi sklep firmowy w Polsce. Under Armour dołączy do grona najemców City Center Bonarka w Krakowie, niecałe 2 miesiące po otwarciu w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia.

W ofercie krakowskiego Under Armour Brand House, o powierzchni ok. 160 m2, znajdą się zaawansowane technologicznie linie odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych do treningu oraz biegania w różnych warunkach pogodowych. Obsługę krakowskiego Under Armour Brand House będzie tworzył zespół wyszkolonych ekspertów. Doradzać będzie w wyborze produktów, które pozwolą każdemu trenować, wyglądać i czuć się jak najlepiej. Nowy sklep spełnia wszystkie globalne standardy Under Armour i zapewnia klientom i klientkom marki w Polsce sprzęt sportowy najwyższej klasy.

W weekend otwarcia 20-22.12 przygotowano promocję dla klientów sklepu: 20% zniżkę na wszystkie produkty. Dodatkowo do każdego zakupu odzieży lub obuwia klienci otrzymają specjalny prezent – plecak Gym Sackpack za 1 zł. Szczegóły promocji dostępne w sklepie.

****

Brand House marki (I piętro City Center Bonarka) będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00 – 21:00 oraz w piątki i soboty w godz. 10:00 – 22:00.

Polecamy także:

Sportmaster Operations kupuje sieć detaliczną GO Sport Polska