artykuł partnerski

Smartwatch staje się powoli tak nieodzowny jak smartphone, którego jest „uzupełnieniem”. Korzysta z niego coraz więcej osób, zwłaszcza w świecie fitness. „Inteligentny zegarek” ułatwia nie tylko sprawną komunikację, ale pomaga śledzić trening, jego przebieg i progres. Odpowiednio wykorzystany, może „nauczyć” Cię ćwiczyć prawidłowo. 

Dzięki danym zbieranym w czasie ćwiczeń, możemy lepiej się rozwijać sportowo kontrolując nasz organizm i to, w jaki sposób ruch wpływa na jego kondycję. Trening z zegarkiem jest bardzo popularny w outdoorze. Również klienci siłowni i klubów fitness chcą, aby ich trening sprawnie zapisywał się na zegarku oraz współpracował z maszynami cardio.

Innowacyjność oraz słuchanie, a nawet wyprzedzanie potrzeb rynku, to cel jaki stawia sobie Core Health & Fitness od lat. Wprowadzając dla swoich Klientów nowoczesne konsole z technologią OpenHub™, oddano do użytku elastyczną platformę, która pozwala współpracować z szeregiem użytecznych aplikacji. Do tej pory konsole z OpenHub™, jako jedne z pierwszych współpracowały z inteligentnym zegarkiem od Apple, za pośrednictwem technologii NFC.

Czas lockdownu nie oznaczał dla firmy uśpienia i stagnacji. Dla swoich Klientów przygotowano nową opcję połączenia z kolejnym popularnym na rynku smartwatchem. Są to modele urządzeń cardio marki Star Trac® oraz StairMaster®, które wyposażone są w konsole z systemem OpenHub™. Mogą teraz łączyć się również z urządzeniami Samsung Galaxy Watch, w celu bezproblemowego śledzenia danych treningowych.

 

Firma Core Health & Fitness dostarczyła innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania dla platformy Samsung Health, dzięki czemu wspólnie rozwijają współpracę na rynku w zakresie treningów wysiłkowych, siłowych, kolarskich oraz treningów interwałowych o wysokiej intensywności („HIIT”).

„Wizją naszych wyświetlaczy OpenHub zawsze było zapewnienie otwartej platformy, która pozwala nam współpracować z ekspertami w celu zapewnienia rozwiązań fitness dla jak największej liczby użytkowników”, wyjaśnił Travis Vaughan, dyrektor ds. Produktów i Technologii Cardio dla Core Health & Fitness. „Dodanie możliwości połączenia z Galaxy Watch, Galaxy Watch Active i Galaxy Watch Active2 to niesamowite rozwiązanie dla globalnej bazy użytkowników, którzy są tak silnie związani z urządzeniami Samsung Galaxy Watch.”

Dr Kevin Shim, wiceprezes i dyrektor zarządzający Samsung Health Product Management Group w firmie Mobile Electronics w firmie Samsung Electronics powiedział: „W Samsung zawsze staramy się dostarczać innowacyjne doświadczenia naszym klientom. Dzięki integracji naszych urządzeń Galaxy Watch ze sprzętem podłączonym do Core Health & Fitness entuzjaści fitnessu na całym świecie będą mogli teraz osiągać swoje cele fitness w bardziej efektywny sposób dzięki Samsung Health. Cieszymy się z naszej współpracy z Core Health & Fitness i czekamy na wprowadzenie kolejnych innowacji w najbliższej przyszłości”.

Łączność jest teraz dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy Watch poprzez aktualizację oprogramowania wydaną 6 marca. Wyświetlacze Star Trac i StairMaster OpenHub można również zaktualizować, aby dodać tę nową funkcję za pośrednictwem opublikowanej aktualizacji oprogramowania. Aby dowiedzieć się więcej na temat opcji łączności dostępnych na platformie OpenHub, odwiedź corehandf.com/openhub.

Zapraszamy do kontaktu z polskim oddziałem Core Health & Fitness!

mail: sprzedaz@corehandf.com,

tel. +48 575 700 084 lub za pośrednictwem profilu na FB https://www.facebook.com/coreteampoland2018

Polecamy także:

NEWS: Niemiecka sieć przejmuje giganta Gold’s Gym