photo: Microgen / Fotolia

Konferencja prasowa FIWE

Ruszyły akredytacje na FIWE 2017

4 września 2017 r.

Największe w Polsce targi branży fitness&wellness zbliżają się wielki krokami. Już za niespełna 22 dni wystartuje najbardziej ekscytujące wydarzenie w branży. Organizator przygotował specjalną konferencję prasową przed targami.

Na niespełna tydzień przed IV edycją FIWE,  na 4 września organizator zaplanował konferencję prasową dla przedstawicieli mediów. Konferencja odbędzie się  w prestiżowej warszawskiej restauracji ŁAZIENKOWSKA 3 SPORTS BAR & RESTAURANT o godz. 9.00. Jak zapowiada organizator na konferencji pojawią się goście specjalni, a także przedstawione zostaną nowości ze świata fitness. Ponadto każdy uczestnik otrzyma tzw. PRESS PACK zawierający aktualności z branży fitness oraz bezpłatne zaproszenia na targi.

System do akredytacji został już uruchomiony. Wnioski można składać w systemie ACCREDITO ( https://accredito.com/pl/fiwe ). Rejestracja jest wymagana.

Czwarta edycja targów FIWE – Trade Show odbędzie się w dniach 9-10 września w warszawskiej hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

>>>> Strefa B2B branży fitness na FIWE 2017

>>>> Znamy pełną agendę konferencji FIWE EXPERTS

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Artur Moczarski
Marketing Manager
+48 728 976 635
a.moczarski@icevents.pl