Konferencja prasowa przed targami

FIWE Fitness Trade Show 2017

Już 4 września odbędzie się konferencja prasowa dla przedstawicieli mediów przed największym wydarzeniem branży fitness w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. FIWE 2017 to już IV edycja imprezy, która w tym roku zgromadzi ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy oraz ponad 50 zagranicznych gwiazd ze świata sportu.

Konferencja prasowa odbędzie się w Restauracji ŁAZIENKOWSKA 3 SPORTS BAR & RESTAURANT o godz. 9.00.

Udział w konferencji zapowiedzieli m.in. ambasador FIWE Fight Areny – Arkadiusz Wrzosek, Artur Ostaszewski – manager Tomasza Oświecińskiego, Złoty Sponsor targów – Technogym oraz Srebrny Sponsor Targów – Incrediwear.

Na pytania dziennikarzy odpowiadać będą: Barłomiej Pomarański CEO IC events organizującej targi FIWE oraz Weronika Jasnoch – Dyrektor Targów FIWE.

Konferencja prasowa to także doskonała okazja do przeglądu nowości ze świata fitnessu i kulturystyki. Podczas tegorocznej edycji FIWE odbędzie się bowiem wiele wydarzeń towarzyszących, stanowiących szeroki przegląd branży – Debiuty Kulturystyczne i Eliminacje do Grand Prix Polski PZKFiTS, zawody crossfit pod szyldem LOGinLab, zawody Street Workout, konferencje branżowe oraz FIWE Fight Arena, której punktem kulminacyjnym będzie gala zawodowa w formule MMA.

FIWE 2017 są także doskonałym narzędziem do promocji własnej marki oraz zawierania kontaktów biznesowych, dlatego co roku strefę B2B na targach odwiedzają deweloperzy, inwestorzy, przedstawiciele jednostek samorządowych, uczelni wyższych i branży medycznej, klinik rehabilitacyjnych, a także managerowie siłowni, klubów i sklepów sportowych. W jednym miejscu i w jednym czasie nadarza się wyjątkowa okazja do poznania nowych klientów, pozyskania intratnych kontaktów, bliskiego poznania klientów firm konkurencyjnych, a także rozeznania w nowościach rynku i udziału w panelach dyskusyjnych i warsztatach.

Atmosferze networkingu biznesowego będzie sprzyjać Strefa Biznes VIP a w niej:
Dedykowana sala VIP na I piętrze
Strzeżony dostęp tylko dla Wystawców i Klientów Biznesowych
Catering

Każdy z dziennikarzy otrzyma PRESS PACK z aktualnościami z branży fitness oraz bezpłatne zaproszenia na targi.
Kontakt dla mediów:
e-mail: a.moczarski@icevents.pl

źródło: informacja prasowa