artykuł partnerski

W Xtreme Fitness Tarnów Błonie, 12 lutego, odbyła się oficjalna premiera aplikacji mobilnej XtremeApp, wydanej przez sieć klubów Xtreme Fitness Gyms. Nowe narzędzie rewolucjonizuje treningi klubowiczów i jest kolejny krokiem sieci w budowaniu najlepszej społeczności fitness w Polsce i na świecie.


Każdy klubowicz Xtreme Fitness Gyms może bezpłatnie pobrać aplikację, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Po zainstalowaniu na swoim telefonie otrzymuje bezpłatny dostęp do bazy kilkuset ćwiczeń, gotowych planów treningowych, które dostosowane są do stopnia zaawansowania trenującego. To jednak nie wszystko, aplikacja umożliwia tworzenie własnych planów treningowych, kontrolę postępów i wyznaczanie celów.

Praca nad aplikacją XtremeApp trwała przez ostatnie 12 miesięcy i była ogromnym wyzwaniem dla całego zespołu. W mediach lokalnych i branżowych pojawiło się wiele materiałów, w których możecie zobaczyć, jak wyglądała nasza konferencja i dowiedzieć się nieco więcej o naszym nowym projekcie!

Dziękujemy wszystkim za obecność i za pozytywne przyjęcie aplikacji XtremeApp!

Media lokalne:

STARnowa

https://starnowa.tv/xtremeapp-najlepsza-treningowa-aplikacja-w-polsce/

Nocny Tarnów

https://www.facebook.com/watch/?v=193269951879116

Niezależny Serwis Kadr

http://www.niezaleznyserwiskadr.com.pl/

ICEevents

Polecamy także:

Aplikacja Xtreme App wystartowała. Czy zrewolucjonizują polski rynek