Przez lata obecności na rynku, portal Branża Fitness zyskał swoich wiernych czytelników, a w raz z tym pojawiły się nowe oczekiwania w wykorzystaniu zasięgu jaki zyskaliśmy, dzięki Waszemu uznaniu.

Regularnie kierujecie do nas pytania i prośby o rady. Piszecie do nas z różnymi problemami, co z jednej strony cieszy, a z drugiej martwi, gdy widzimy z czym mierzy się sektor. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, a także z poczucia obowiązku jaki na nas spoczywa, postanowiliśmy do naszego portfolio dołączyć nowe wydarzenie branżowe jakim jest Kongres Branży Fitness.

Stacjonarny event mający charakter szkoleniowo-warsztatowy zostanie wzbogacony debatami i wykładami. Poruszymy najważniejsze dla branży tematy i wyposażymy Was w najlepsze praktyki, które pomogły osiągnąć sukces najbardziej znanym markom nie tylko z obszaru fitnessu.

Kongres dla części z Was był znany pod inną nazwą FEM przez ostatnie cztery lata. Od teraz portal obejmuje to wydarzenie, nadając mu nowego brzmienia i znaczenia. Przejmujemy opiekę merytoryczną nad wydarzeniem, bo uważamy, że to najwyższy czas, aby otworzyć się na nowe obszary i czerpać inspirację z innych dziedzin.

Jesteśmy świadomi, że nie ma złotego środka na osiągnięcie sukcesu, ale zaadaptowanie sprawdzonych rozwiązań z obszaru sprzedaży, marketingu czy zarządzania od specjalistów w tym zakresie, pozwoli rozwinąć każdy biznes i zwiększyć jego rentowność.

W najbliższym czasie przedstawimy szczegółową agendę, ale już teraz zapraszamy Was do Warszawy w dniu 25 listopada 2021r. na I Kongres Branży Fitness.