Szkolenie dla właścicieli klubów fitness, managerów

Praktyka podczas Kongresu FEM – Fitness Experience Management. Już nie tylko sucha teoria króluje podczas szkoleń dla managerów i właścicieli klubów fitness. Kongres FEM jako pierwszy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tworząc panel typowo warsztatowy.
Praktykę poprowadzi Sebastian Goszcz, o czym już informowaliśmy, a już dzisiaj przedstawiamy całą drużynę, która wspierać będzie Sebastiana w tym zadaniu. U jego boku znalazły się osoby, które z niejednym problemem w klubie fitness musiały sobie poradzić, a branża fitness to dla nich po prostu pasja. Oto oni:
Mateusz Nogala – Od 6 lat współwłaściciel klubu Perfect Body fitness we Wrześni, którego był managerem przez 5 lat. Obecnie manager generalny Jatomi w Poznaniu. Manager roku 2016 klubu o powierzchni 501-1000 m2 ( wg Magazynu Fitness Bizness ). Przez lata aktywnie uczestniczący w większości szkoleń oraz kongresów branżowych. Doskonale zna zasady funkcjonowania “małych”, ” średnich” oraz “dużych” klubów fitness. Praca w klubie to jego pasja, którą chce zarażać innych.
Marcin Ługowski  – Ze sportem związany od 15 lat. Ostatnie 6 lat mocno związany z branżą fitness. Dwa lata pracował jako Manager Sportu w Klubie Bella Line Wellness Centrum w Toruniu, a od 4 lat jest Managerem Klubu Bella Line w Bydgoszczy za co otrzymał nagrodę Managera Roku  Podkreśla, że był, jest i będzie uczestnikiem wielu warsztatów, szkoleń, kongresów – nie można osiąść na laurach. Najważniejszy jest dla niego zmotywowany zespół, bo dzięki niemu można nie tylko cieszyć się w okresach hossy, ale także liczyć na jego wsparcie i zaangażowanie w okresach trudnych, bo i takie się w życiu zdarzają.
Małgorzata Piasecka-Mróz  – Instruktor fitness, trener personalny, trener przygotowania motorycznego, a od 5 lat współwłaściciel i manager klubu „Warsztat Formy” w Tychach. Stały członek zespołu szkoleniowo-doradczego Espresso Fitness Business Solutions. Konsultant i szkoleniowiec. Wykładowca w Programie szkoleniowym Akademia Multisport. Manager Roku 2016 wg Magazynu Fitness Biznes (kluby o powierzchni do 500m2 ). Zafascynowana zagadnieniami dotyczącymi budowania relacji, kreowania pozytywnych doświadczeń i obsługą klienta. W swojej pracy jako manager ogromny nacisk kładzie na budowanie lojalnego i zaangażowanego zespołu, który jej zdaniem jest podstawą każdej, dobrze prosperującej firmy. Na bieżąco śledzi trendy i innowacje w branży fitness biorąc aktywny udział w we wszystkich ważnych warsztatach i szkoleniach.


Łukasz Tuzimek  – Prezes Klubu Fitness POP GYM w Radomiu. Od 7 lat w branży fitness, bezpośrednio, operacyjnie zarządza Klubem klasy Premium w Radomiu skutecznie go rozwijając. Praktyk w zakresie sprzedaży produktów i usług w klubie Fitness. Ekspert w temacie marketingu, obsługi klienta, strategii budowania marki. Specjalista w motywacji i rozwoju kadry. Nieustannie powiększa swoją wiedzę na licznych kierunkach studiów oraz wielu szkoleniach.
Wojciech Wiśniewski – Ze sportem związany od dziecka, od kiedy tylko „szybciej, wyżej, mocniej…” nabrało mentalnego znaczenia w pokonywaniu jego własnych słabości. Instruktor wielu dyscyplin zarówno rekreacyjnych jak i sportowych. Od 1999 roku przeszedł wszystkie etapy w prowadzeniu klubów a wraz z rozkwitem fitness określał kolejne kroki i kierunki rozwoju na własnym gruncie. Obecnie właściciel klubów atlas w Jarocinie i Pleszewie gdzie pełni rolę dietetyka, coacha oraz trenera. Ma przyjemność kierować wspaniałym zespołem, dzięki któremu udaje mu się patrzeć wielopłaszczyznowo na aktywne spędzanie czasu wolnego gdzie człowiek jest zawsze najważniejszy…
Tereska Brożek – Instruktor fitness, trener personalny, menager recepcji klubu „Warsztat Formy” w Tychach. Aktywnie biorąca udział w szkoleniach marketing, sprzedaż i obsługa klienta w branży fitness.
Nie odkłada spraw na jutro, a niemożliwe nie istnieje.
Kamila Nowowiejska  – W branży fitness od ponad 12 lat. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego oraz studia podyplomowe Marketing Sportu na SGH. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu zarządzania i marketingu oraz szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na co dzień zafascynowana pracą z ludźmi i zmianą ich nawyków żywieniowych oraz treningowych. Twórczyni marki Better Body Studio, a także odpowiedzialna za dobór trenerów i realizację programów treningowych dla aplikacji fitness Fitnoteq. Z sukcesem rozwinęła szkołę fitness Reebok University, wprowadzając m.in. do sprzedaży nowe programy treningowe, warsztaty oraz konwencje.

Kongres FEM to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarzu imprez branży fitness. FEM to 2-dniowe profesjonalnie przygotowane spotkanie branżowe w luksusowym hotelu w Warszawie. Spotkanie ma na celu edukację oraz przedstawienie najnowszych trendów z zakresu efektywnego prowadzenia siłowni i klubów fitness. Całość konferencji odbędzie się w podziale na specjalne bloki tematyczne z zakresu: sprzedaży, marketingu, zarządzania oraz innowacji.

Kongres FEM to dwa dni sesji warsztatowych oraz wykładów, którym towarzyszyć będą spotkania networkingowe, strefa konsultacji (finansowanie, księgowość, HR, zarządzenie, prawo, doradztwo biznesowe) oraz wieczorna część integracyjna – Business Meeting Zone. Podczas Kongresu swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące, m.in. wyposażenie sal treningowych oraz oprogramowanie.

Szczegóły dotyczące Kongresu znajdziesz na: http://kongresfem.pl