Rok 2020 był szczególny. To czas wielu zmian, trudności, a dla niektórych całkowitej życiowej roszady. Szczególnie mocno dotknął on branżę fitness, która jak nigdy wcześniej musiała zmierzyć się z przeciwnościami i walczyła o przetrwanie mimo niesprzyjających warunków.

Dlatego właśnie w ramach Kongresu FEM chcemy docenić Wasze historie. Pokażcie nam, co pozwoliło Wam i Waszym firmom przetrwać ten trudny i wymagający czas. Na jakie innowacje postawiliście? Jak zaadaptowaliście biznes do wyjątkowych okoliczności? Co zrobiliście, by zatroszczyć się o załogę i zadbać o jej przyszłość? Best Practices

Poprzez konkurs Best Practices, chcemy pokazać drogę tych, którzy z wyjątkową kreatywnością, odpowiedzialnością i etyką podeszli do kwestii utrzymania biznesu. Naszym celem jest przekazanie inspiracji trenerom i właścicielom klubów, którzy nadal nie wiedzą, jak poradzić sobie z “nową rzeczywistością”. Wszystkim zależy na tym samym – chcemy, by branża fitness odrodziła się silniejsza. Pierwszym krokiem jest powiedzenie o tym, co pozwoliło przetrwać ten trudny czas.

Zgłoszenia do konkursu Best Practices by BranżaFitness.com

W konkursie Best Practices by BranżaFitness.com mogą wziąć udział wyłącznie uczestnicy kongresu.

Zgłoszenia przesłane poprzez formularz na stronie https://kongresfem.pl/best-practices/ muszą zawierać:

  • Nazwa firmy / trenera
  • Dane kontaktowe
  • Historia, która poruszyła branżę fitness z czasów Covid-19

Głosowanie rozpocznie się 1 czerwca. Odbywać się będzie poprzez stronę internetową i potrwa dwa tygodnie.

O Kongresie FEM

Kongres FEM w tym roku będzie pierwszym i najważniejszym spotkaniem branży fitness po okresie lockdownu. 17 czerwca 2021 w Hotel DoubleTree by Hilton w Warszawie spotkamy się z najlepszymi ekspertami z branży.

FEM

Właściciele i managerowie klubów fitness, siłowni, studiów treningowych i klubów butikowych, inwestorzy, producenci i deweloperzy, a także trenerzy personalni i instruktorzy fitness – to właśnie z Wami i z dla Was spotkamy się 17 czerwca.

To czas, kiedy branża fitness musi się zjednoczyć i jednym głosem walczyć o swoje.

Nasz event jest wydarzeniem stworzonym z myślą o tych, którzy chcą działać, zmieniać i rozwijać swój biznes, a przede wszystkim skutecznie wyjść z kryzysu. Branża fitness potrzebuje nowych bodźców do obudowania się po trudnej sytuacji pandemicznej. Kongres FEM jest platformą, która to zagwarantuje, nie tylko dzięki merytorycznym prelekcjom najbardziej doświadczonych praktyków biznesu w Polsce, ale także nowoczesnym narzędziom pomagającym w dyskusji.

Każdy, któremu bliska jest branża fitness, nie może przegapić FEM. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, najlepsi praktycy w branży, jak również osoby, które nie mogą żyć bez treningu – tych wszystkich ludzi spotkasz 17 czerwca w Warszawie.
My też tam będziemy. Zarejestruj się już dziś!

Sprawdź program na https://kongresfem.pl/program-fem/