Branża Fitness Awards 2018 - BranzaFitness.com

Branża Fitness Awards 2018

 I edycja BRANŻA FITNESS AWARDS 2018

W piątek, 21 września podczas pierwszego, biznesowego dnia targów FIWE – Fitness Trade Show, ogłoszeni zostali laureaci I edycji konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych BRANŻA FITNESS AWARDS 2018. Przedstawiamy zwycięzców kategorii INNOWACJA, DESIGN, MARKETING, KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM oraz SIEĆ PRZYJAZNA KLUBOWICZOM.

INNOWACJA

Jury BRANŻA FITNESS AWARDS jednogłośnie i jednomyślnie postanowiło przyznać nagrodę w kategorii INNOWACJA poniżej 1000 m2 młodemu konceptowi prywatnych, butikowych klubów fitness, którego wyjątkowość i innowacyjność została dostrzeżona niemalże w każdym calu. –  To nietuzinkowe rozwiązanie będące połączeniem inteligentnego domu oraz miejsca do treningu z pewnością zasługuje na miano innowacji. Za kapitalną koncepcję z szeregiem rozwiązań „przyszłości” otrzymuje… NRG BOX ! – powiedział Krzysztof Pakulec, Członek Jury BF AWARDS 2018 podczas uroczystości rozdania nagród.

Nagroda w kategorii INNOWACJA powyżej 1000 m2 trafiła w ręce Małgorzaty Roszak-Sygockiej, Dyrektor Marketingu CityFit. Jakub Mauricz, który odczytał werdykt Jury BF AWARDS 2018 powiedział: Doceniliśmy spektakularny rozwój oraz mocną ekspansję na polskim rynku sieci, która wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami, stawiając przede wszystkim na jakość i ogólną dostępność oferowanych usług. Elastyczne podejście do kwestii członkostwa i topowej jakości sprzęt to znaki rozpoznawcze marki. 

W sobotę, podczas drugiego dnia targów FIWE, gościem w studio BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 był Łukasz Gądek, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny sieci CityFit.

MARKETING

– Za umiejętne połączenie wielu kanałów oraz różnorodnych form komunikacji z odbiorcami. Na uwagę zasługują między innymi przygotowane eventy, koncerty, pokazy mody, treningi z gwiazdami, akcja „Rozdajemy energię”, „Zdemaskujemy Smog” oraz własny magazyn wydawany w formie elektronicznej i drukowanej. Konsekwencja w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych. Od dziesięciu lat konsekwentnie wkładają serce w prowadzone działania, umacniając pozycję lidera w Krakowie…. FITNESS PLATINIUM. – powiedział Filip Lewandowski, Członek Jury BF AWARDS ogłaszając zwycięzcę w kategorii MARKETING powyżej 1000 m2.

W segmencie poniżej 1000 m2 nagroda powędrowała w ręce Leszka Filipiaka, CEO NRG BOX.

DESIGN

Nagroda w kategorii DESIGN do 1000 m2 trafiła do klubu FORMOWNIA w Pabianicach. Niewielka powierzchnia została wyjątkowo interesująco zaaranżowana. Klub utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, w którym nowoczesny styl wykończenia wnętrz doskonale łączy się z postindustrialnymi wnętrzami. Główne założenie projektu, jakim była UNIKATOWOŚĆ, według Członków Jury zostało zrealizowane w 100%.

Kluby Just Gym zostały nagrodzone w kategorii DESIGN powyżej 1000 m2. – To dobry przykład na to, że nie potrzeba ogromnego budżetu, aby stworzyć oryginalne, charakterystyczne wnętrze. – argumentowała podczas uroczystości wręczenia nagród reprezentacja Forbis Group.

KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM

W emocjonującym głosowaniu, które trwało od 1 września do 16 września 2018 roku na łamach naszego Portalu, najbardziej przyjaznym klubem roku został wybrany sopocki klub BALTIC GYM. Paweł Huciński odebrał nagrodę w imieniu całego Zarządu BALTIC GYM.

SIEĆ PRZYJAZNA KLUBOWICZOM

W kategorii SIEĆ PRZYJAZNA KLUBOWICZOM nagrodę Czytelników Portalu Branża Fitness, Klubowiczów, Jury Branża Fitness Awards, a także firmy eFitness otrzymała sieć… CALYPSO FITNESS! Nagroda została odebrana przez Piotra Szczepanka, nowego dyrektora marketingu sieci oraz liczną reprezentację Calypso. Nagrodę wręczył Łukasz Balicki, CEO eFitness.

Wszystkim dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy 🙂 !

 

DZIĘKUJEMY ZA ODDANE GŁOSY W I EDYCJI BRANŻA FITNESS AWARDS – KONKURSIE DLA KLUBÓW FITNESS I STUDIÓW BUTIKOWYCH

ZAGŁOSUJ NA NAJBARDZIEJ PRZYJAZNY KLUB ROKU

O KONKURSIE

„BRANŻA FITNESS AWARDS” to I edycja konkursu dedykowanego klubom fitness i studiom treningowym ( m.in. jogi, ems, indoor cycling, box crossfit) organizowanego przez Portal www.BranzaFitness.com.

Do udziału zapraszamy wszystkie kluby, ośrodki sportowe i studia butikowe, które przedstawią swój konkursowy projekt w jednej z trzech kategorii:  INNOWACJA, DESIGN, MARKETING. Zwycięzcy trzech kategorii zostaną wybrani przez JURY. Czwarta kategoria PLEBISCYT : KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM zostanie rozstrzygnięta poprzez głosowanie Czytelników Portalu.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dwóch segmentach: powierzchnia do 1000 m.kw. i powierzchnia od 1000 m.kw. W konkursie ( w każdej kategorii) mogą wystąpić zarówno mniejsze kluby, jak i sieci.

W dn. 21 września 2018 r. podczas V edycji największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej FIWE – Fitness Trade Show w Warszawie odbędzie się uroczystość ogłoszenia Zwycięzców oraz wręczenie nagród.

IDEA I CELE

Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia i wsparcia najlepszych w branży, ma na celu promocję profesjonalizmu i jakości oraz budowanie świadomości ważnych wartości, a także inspirowanie do podnoszenia standardów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej wyjątkowych w danych kategoriach klubów i studiów treningowych w Polsce oraz podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

TERMIN ZGŁOSZEŃ I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Zgłoszenia konkursowe w formie formularza będą przyjmowane do 31 sierpnia 2018 r.

6 września 2018 r. planowane są obrady Jury, podczas których członkowie Jury wybiorą laureatów konkursu na podstawie poprawnie wypełnionych formularzy w kategoriach: INNOWACJA, DESIGN, MARKETING.

Głosowanie Czytelników będzie możliwe od 1 września o godz. 00:00:01 do 16 września 2018 r. do godz. 23:59:59 włącznie.

17 września 2018 r. poinformujemy zwycięzców oraz dostarczymy zaproszenia na targi FIWE – Fitness Trade Show, podczas których odbędzie się oficjalne ogłoszenie oraz wręczenie nagród.

21 września 2018 r. ogłosimy zwycięzców oraz przedstawimy uargumentowaną ekspercką opinię sporządzoną przez członków Jury.

JURY KONKURSU

Jakub Mauricz

Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA: Joanny Jędrzejczyk, Mameda Khalidova oraz Michała Materli, Aslambeka Saidova i wielu innych. Specjalizuje się w dietetyce sportowej i suplementacji w sportach siłowych i siłowo-szybkościowych.

Najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce. Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Właściciel centrum szkoleniowo-treningowego Mauricz Training Center oraz Poradni Dietetycznej BeWell.

Michał Leszek

Michał Leszek urodził się 22 listopada 1982 w Garwolinie. Ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Informatyka i Ekonometria. Swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał w finansach przedsiębiorstw w AVON, Ernst&Young oraz Deloitte, gdzie zajmował się analizami finansowymi i transakcjami fuzji i przejęć.

Kolejne doświadczenia zbierał na rynkach finansowych w Saxon Financials oraz własnej firmie TWL Capital. Po udanej karierze w finansach w 2010 roku zdecydował się na zmianę drogi zawodowej i powrót do rodzinnej firmy Lechpol gdzie jako współwłaściciel i dyrektor marketingu stworzył Kruger&Matz – najbardziej wyrazistą markę na rynku polskiej elektroniki.

Jego marzeniem jest by Kruger&Matz stał się marką globalną. Prywatnie pasjonat muzyki, psychologii i rozwoju duchowego oraz wyścigów motocyklowych.

Krzysztof Pakulec

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business. Przez kilka lat pracował jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Autor i współautor publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Fitness Biznes, Life Fitness News. Prelegent podczas wielu branżowych wydarzeń.

Jakub Undra

Absolwent Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. FMS Certified Expert, Instruktor TRX GTC (poz. 2), Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka, Instruktor Ketllebells, Crossfit L-1 Trainer, Crossfit Weightlifting Coach, Trener Boot Camp.

Prowadzi kursy dla trenerów personalnych, a także warsztaty szkoleniowe dla kadr klubów fitness. Trener, posiadający za sobą tysiące godzin treningów indywidualnych i grupowych.

Filip Lewandowski

Social media specialist w agencji marketingowej Social Tigers, bazującej na doskonałej znajomości kanałów social media i ich systemów reklamowych.

Prowadzi kampanie reklamowe oraz komunikację w mediach społecznościowych dla największych organizacji sportów walki na świecie i wielu innych wymagających indywidualnego podejścia Klientów.

Mateusz Laskowski

Członek Zarządu, współzałożyciel firmy Forbis Group, specjalizującej się w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie powierzchni komercyjnych, w tym klubów fitness. Z wykształcenia Architekt po Politechnice Warszawskiej i Łódzkiej. Współpracował z domami modowymi: Burberry, Hugo Boss, Giorgio Armani, LVHM oraz Max Mara przy tworzeniu salonów sprzedaży.  W Forbis Group, łącząc świat biznesu ze światem designu aktywnie poszukuje nowatorskich rozwiązań dla tworzenia coraz ciekawszych koncepcji.

Marcin Powierza

Członek Zarządu, współzałożyciel firmy Forbis Group, specjalizującej się w projektowaniu i kompleksowej realizacji powierzchni komercyjnych, w tym klubów fitness (m.in. koncept Adidas Runners). Absolwent Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych  SGH oraz Executive MBA Academy. Ukończył program Management w kanadyjskim ICAN Institute. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobywał na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w firmie, odpowiedzialnej za rozwój włoskiego holdingu Max Mara. Pasjonat architektury XXI wieku oraz zastosowania w niej najnowszych technologii IT. W Forbis Group odpowiedzialny za dział realizacji inwestycji.

Urszula Kałużna

Urszula Kałużna, redaktor naczelna portalu EXSPACE jedynego w Polsce tak szerokiego kompendium wiedzy na tematy związane z szeroko pojętą branżą wystawienniczą. Laureatka 68 nagród Acanthus Aureus, najbardziej prestiżowych nagród w Polsce przyznawanych za design wystawienniczy.

Bartłomiej Pomarański

CEO IC events, jednej z największych w Polsce agencji eventowych. Twórca, m.in. takich wydarzeń jak: FIWE, największe w Polsce targi fitness&wellness w Europie Środkowo-Wschodniej, konferencja PEI oraz kongres FEM.

Magdalena Szmidt

Redaktor Naczelna www.BranzaFitness.com, największego w Polsce portalu B2B Branży Fitness. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przygotowuje materiały, m.in. dla magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK.

PARTNERZY

NAGRODY

 • Statuetka BRANŻA FITNESS AWARDS oraz dyplom
 • Wywiad video w studio BRANŻA FITNESS podczas V edycji FIWE 2018
 • Miejsce w rankingu „BF rekomenduje” – Ranking polskich klubów fitness, które portal poleca ( opublikowany pod koniec 2018 roku)
 • Artykuł zawierający fotorelację z klubu (w przypadku sieci: z pierwszego klubu lub z jednego wybranego) opublikowany na łamach portalu www.BranzaFitness.com
 • Zaproszenie businness VIP na targi FIWE 2018 (dla 2 osób)
 • Prawo do posługiwania się w nagrodzonej działalności gospodarczej emblematem konkursowym z oznaczeniem roku 2018.
 • VOUCHER o wartości 2000 zł od eFitness ( kategoria “Klub przyjazny Klubowiczom – powyżej 1000 m2)
 • ZAPROSZENIE na szkolenie o wartości 894 zł od Social Tigers (kategoria “Marketing” powyżej 1000 m2)

REGULAMIN I EDYCJI KONKURSU „BRANŻA FITNESS AWARDS”

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin, (zwany dalej „Regulaminem”), określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie „BRANŻA FITNESS AWARDS”, (zwanym dalej „Konkursem”).
2. Organizatorem Konkursu (zwanym dalej „Organizatorem”), jest International Center of Events II sp. z o.o. w Warszawie, ul. Gierdziejewskiego 7/25A 02-495 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, Wydział XIII Gospodarczy KRS za numerem KRS: 577106, REGON: 362709548, NIP: 5223040588.

§2 ADRESACI KONKURSU

1. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, prowadzące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą związaną z branżą sportową, którzy w okresie trwania Konkursu poprawnie wypełnią formularz konkursowy oraz spełnią pozostałe warunki wymagane „Regulaminem”.
2. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy ani członkowie rodzin pracowników Organizatora, a także pracownicy ani członkowie rodzin Członków Jury BF Awards.

§3 OKRES PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ I WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

1. Formularze zgłoszeniowe do wszystkich czterech kategorii konkursowych będą przyjmowane od 11 lipca 2018 r. od godz. 00:00:01 do 31 sierpnia 2018 r. do godz. 23:59:59 włącznie.
2. Rozstrzygnięcie Konkursu i wyłonienie zwycięzców w kategorii: KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM zostanie dokonane przez Czytelników Portalu „Branża Fitness” (zwanego dalej „Portalem”) w powszechnym głosowaniu, które odbędzie się za pośrednictwem Internetu, poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanej aktywnej ankiety. Ankieta zostanie udostępniona na stronie: https://www.branzafitness.com/branza-fitness-awards-konkurs-dedykowany-klubom-fitnessstudiom-butikowym/ (zwanej dalej: „Zakładką Konkursową”). Wypełnienie ankiety będzie możliwe od 1 września o godz. 00:00:01 do 16 września 2018 r. do godz. 23:59:59 włącznie. Każdy może oddać jeden głos z jednego urządzenia.
3. Rozstrzygnięcia Konkursu i wyłonienia zwycięzców w trzech kategoriach: INNOWACJA, DESIGN, MARKETING dokona w terminie do 16 września 2018 r., powołane przez Organizatora jury, zwane dalej „Jury BF AWARDS”, w skład którego wchodzą eksperci: Michał Leszek, Jakub Mauricz, Urszula Kałużna, Filip Lewandowski, Marcin Powierza, Jakub Undra, Mateusz Laskowski, Krzysztof Pakulec, Bartłomiej Pomarański oraz Magdalena Szmidt. Skład Jury BF AWARDS z ważnych przyczyn może ulec zmianie, o czym informacja zostanie opublikowana w Zakładce Konkursowej.
4. Dnia 17 września 2018 r. zwycięzcy zostaną poinformowani przez Organizatora o wynikach Konkursu i zaproszeni na oficjalne wręczenie Statuetek, które odbędzie się podczas V edycji tragów FIWE – Fitness Trade Show.
5. Dnia 21 września 2018 r. na Portalu zostanie opublikowana Lista Zwycięzców wraz z opinią Jury BF AWARDS oraz krótkim opisem zwycięskich projektów.

§4 IDEA I CELE KONKURSU, ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

1. Konkurs polega na rywalizacji przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży fitness, takich jak kluby fitness, studia butikowe (joga, ems, indoor cycling itp.) ośrodki sportowe,
boxy crossfitowe itp. w czterech kategoriach, w których zwycięzcy przyznana zostanie statuetka „BRANŻA FITNESS AWARDS ( zwaną dalej „Statuetką”).
2. Każdy Uczestnik może zgłosić swoją kandydaturę w Konkursie w czterech dostępnych kategoriach: INNOWACJA, DESIGN, KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM, DZIAŁANIA MARKETINGOWE (MARKETING) w wybranych segmencie (powierzchni).
3. Wraz ze zgłoszeniem należy uiścić na rzecz Organizatora opłatę w wysokości 399,00 zł netto (tj. 490,77 zł. brutto) przelewem bankowym na rachunek: : 92 1050 1025 1000 0090 3126 8502 International Center of Events II Sp. z o.o. ul. Gierdziejewskiego 7/25A 02-495 Warszawa z dopiskiem “BRANŻA FITNESS AWARDS”. Zgłaszający uiszcza jedną opłatę niezależnie od ilości kategorii, do których dokonał zgłoszenia. Po otrzymaniu opłaty Organizator wystawi zgłaszającemu fakturę w terminie ustawowym. Po skutecznym dokonaniu zgłoszenia opłata nie podlega zwrotowi. Wszystkie opłaty uzyskane od uczestników konkursu Organizator przeznacza na nagrody oraz promocję Konkursu.
4. Zgłoszeń do konkursu należy dokonywać w formie elektronicznej, na formularzu udostępnionym w tym celu online w Zakładce Konkursowej, poprzez prawidłowe uzupełnienie, zgodnie z instrukcjami, poszczególnych pozycji formularza w wybranej kategorii/kategoriach oraz w wybranym segmencie: dla klubów o powierzchni do 1000 m2 oraz dla klubów o powierzchni powyżej 1000 m2 (przewidziane dla sieci) . Przez poprawnie wypełniony formularz rozumie się zgłoszenie kompletne wraz z załącznikami (formularz, załączniki, tj. zdjęcia, video, wizualizacje, opłata).
5. Zgłoszenie niepoprawne (tj. dokonane przez osobę nieupoważnioną do udziału w Konkursie lub niezawierające wszystkich wymaganych elementów) uważa się za niedokonane.

§ 5 NAGRODY

1. Organizator przyznaje laureatom Konkursu następujące nagrody: Statuetkę BRANŻA FITNESS AWARDS oraz dyplom, wywiad video w studio BRANŻA FITNESS podczas V edycji FIWE 2018, miejsce w rankingu „BF rekomenduje”, artykuł zawierający fotorelację z klubu ( w przypadku sieci z jednego wybranego klubu) opublikowany na łamach portalu www.BranzaFitness.com w terminie: 1.10.2018 r. – 1.07.2019 r., zaproszenie VIP na targi FIWE 2018 oraz prawo do posługiwania się w nagrodzonej działalności gospodarczej emblematem konkursowym z oznaczeniem roku 2018.
2. Zwycięzcom Konkursu nie przysługuje prawo żądania wymiany nagród przewidzianych w Konkursie na nagrody innego rodzaju, a w przypadku nagród rzeczowych – wypłaty równowartości nagrody w formie pieniężnej.

§ 6 PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

1. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie materiały (zdjęcia, wizualizacje, video itp.), których autorem jest zgłaszający lub do których przysługują mu odpowiednie prawa majątkowe do wykorzystania tych utworów w ramach Konkursu. Za naruszenie jakichkolwiek praw własności intelektualnej osoby trzeciej wskutek wykorzystania w konkursie przedmiotu tych praw bez jej zgody wyłączną odpowiedzialność ponosi zgłaszający, który tym samym zobowiązuje się zwolnić Organizatora z wszelkiej odpowiedzialności z tego tytułu.
2. Uczestnik Konkursu akceptując regulamin udzielą licencji, tj. upoważnia Organizatora do korzystania z utworów lub/i ich fragmentów, stanowiących realizację zadania konkursowego, poprzez ich publikację w Internecie, w tym na Stronie Internetowej, na portalu należącym do Organizatora www.BranzaFitness.com. Zgoda udzielana jest poprzez odhaczenie odpowiedniej rubryki w formularzu zgłoszeniowym.

§ 7 INFORMACJE O KONKURSIE

1. Wszelkie informacje o konkursie udostępnione będą do wglądu w siedzibie Organizatora oraz w Zakładce Konkursowej, przynajmniej do dnia wręczenia nagród.
2. W czasie trwania Konkursu, na stronie internetowej www.BranzaFitness.com mogą pojawiać się bieżące informacje oraz relacje z przebiegu Konkursu.

§ 8 DANE OSOBOWE

Jeżeli osoba dokonująca zgłoszenia do Konkursu udostępnia Organizatorowi w tym celu swoje dane osobowe, to stosuje się postanowienia niniejszego paragarafu:
1. Administratorem danych osobowych będzie Organizator konkursu.
2. Organizator będzie przetwarzał otrzymane od zgłaszającego dane osobowe w celach:
a) prawidłowego przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców;
b) realizacji przez Organizatora obowiązków prawnych wynikających z organizacji Konkursu i przyznania nagród zwycięzcom, np. obowiązków podatkowych lub sprawozdawczych;
c) ochrony prawnie uzasadnionych interesów Organizatora lub osoby trzeciej w związku z przebiegiem i wynikami Konkursu, np. w celu dochodzenia roszczeń, albo obrony przed takimi roszczeniami.
3. Podanie przez zgłaszającego poszczególnych danych osobowych jest dobrowolne, ale może być niezbędne do należytego zgłoszenia udziału w Konkursie.
4. Przekazane Organizatorowi dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy, niż okres, w którym mogą ujawnić się roszczenia związane z Konkursem, czyli przez 4 lata od końca roku, w którym odbył się Konkurs, w tym 3 lata to najdłuższy możliwy okres przedawnienia roszczeń, dodatkowy rok zastrzeżony jest na wypadek roszczeń zgłoszonych w ostatniej chwili i problemów z doręczeniem.
5. Udostępnione Organizatorowi przez zgłaszającego dane osobowe mogą zostać przez Organizatora przekazane następującym grupom odbiorców:
a) organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów prawa oraz przysługujących tym podmiotom kompetencji, np. organowi nadzorczemu, kontrolującemu prawidłowość przetwarzania danych osobowych przez Organizatora, organom podatkowym, organom wymiaru sprawiedliwości itp.
b) osobom zatrudnionym u Organizatora na jakiejkolwiek podstawie prawnej – w zakresie, w jakim osoby te zostały upoważnione przez Organizatora do poszczególnych czynności związanych z Konkursem;
c) partnerom i podwykonawcom Organizatora, którym Organizator powierzył poszczególne procesy biznesowe obejmujące czynności związane z realizacją Konkursu, albo dochodzeniem
roszczeń związanych z Konkursem lub obrony przed takimi roszczeniami – w zakresie, w jakim te dane są im niezbędne do właściwego świadczenia przez nich usług na rzecz Organizatora.
6. W związku z przetwarzaniem powierzonych Organizatorowi przez zgłaszającego danych osobowych, osoba, której te dane dotyczą ma prawo do: a) dostępu do swoich danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych; b) żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych – w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne; c) żądania usunięcia danych osobowych („prawo dobycia zapominanym”) – w przypadku gdy:

 • dane nie są już niezbędne do celów, dla których były przetwarzane,
 • osoba ta wniosła skutecznie sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych;
 • dane przetwarzane są niezgodnie z prawem,
 • dane muszą być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku prawnego; d) żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych – w przypadku gdy:
 • kwestionuje ona prawidłowość swoich danych osobowych,
 • przetwarzanie danych jest niezgodne z prawem, a osoba ta sprzeciwia się ich usunięciu, żądając w zamian ich ograniczenia,
 • Organizator nie potrzebują już danych, ale osoba ta potrzebuje ich do ustalenia, obrony lub dochodzenia roszczeń,wniosła ona sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po stronie Organizatora są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;

e) sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdy zaistnieją przyczyny związane z jej szczególną sytuacją oraz przetwarzanie danych oparte jest na podstawie niezbędności do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu Organizatora;
f) wniesienia skargi do organu nadzorczego – w przypadku gdy uzna ona, iż przetwarzanie przez Organizatora jej danych osobowych narusza normy prawne.
7. Przekazane Organizatorowi dane osobowe osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania, ani nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacji międzynarodowych.
8. We wszelkich sprawa związanych z ochroną danych osobowych i realizacją uprawnień, o których mowa powyżej, można się kontaktować z Organizatorem drogą elektroniczną na adres e-mail: rodo@icevents.pl

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wysłanie formularza zgłoszenia do Konkursu oznacza zaakceptowanie warunków Regulaminu.
2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu i/lub jego części. Zmiany wymagają dla swej skuteczności opublikowania w Zakładce Konkursowej przyszłość i wchodzą w życie z chwilą ich publikacji.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do upublicznienia informacji o Uczestniku i pracy konkursowej, celem prawidłowej realizacji Konkursu i wyłonienia zwycięzców oraz podania do publicznej wiadomości informacji o zwycięzcy i nagrodzonym projekcie.
4. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie normy prawne powszechnie obowiązujące na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności wynikające z odpowiednich przepisów Kodeksu cywilnego.
5. Wszelkie spory dotyczące Konkursu będą rozstrzygane przez sąd właściwy miejscowo dla m.st. Warszawy.

Głosowanie Czytelników będzie możliwe od 1 września o godz. 00:00:01 do 16 września 2018 r. do godz. 23:59:59 włącznie.

Nadchodzące wydarzenia

 1. ESP- targi zdrowego stylu życia

  23/02/2019 - 10:00 - 24/02/2019 - 17:00
 2. FIWE – Fitness Trade Show

  20/09/2019 - 22/09/2019
 3. BRANŻA FITNESS AWARDS II EDYCJA

  22/09/2019

Eksperci

Reklama

Baza firm

Kariera

x
Cotygodniowy Raport B2B Branży Fitness
Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Center of Events Sp. z o.o. ul. Gierdziejewskiego 7/25a, 02-495 Warszawa, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z udzieloną mi informacją.