Diamenty Branży Fitness - BranzaFitness.com

Diamenty Branży Fitness

O KONKURSIE

Konkurs DIAMENTY BRANŻY FITNESS dedykowany jest producentom i dystrybutorom wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi. Zwycięzcy odbiorą statuetki  7 marca 2019 roku w luksusowym hotelu Marriott w Warszawie podczas Kongresu FEM 2019. 

O „DIAMENT BRANŻY FITNESS” będzie można ubiegać się w czterech kategoriach odpowiednio podzielonych na podkategorie, w których dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa będą miały możliwość zgłoszenia swojego produktu. W gronie JURY DIAMENTY BRANŻY FITNESS zasiądzie znamienite grono specjalistów, w skład którego wejdą prezesi największych sieci w Polsce, Eksperci oraz członkowie Redakcji Portalu. Ponadto w każdej z kategorii głos otrzymają Czytelnicy Portalu. Jury szczegółowo oceni poziom każdej nominacji.

LIDER JAKOŚCI  głównym celem jest wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów wprowadzonych na polski rynek przez producentów i dystrybutorów wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi. Czytelnicy Portalu oraz Jury “DIAMENTY BRANŻA FITNESS” wyłonią liderów jakości w poszczególnych podkategoriach. Wyniki przeprowadzonego badania wykażą o stopniu świadomości marki , jej rozpoznawalności oraz jakości świadczonych usług.

ODKRYCIE 2018 ROKU – dla technologicznych nowinek, innowacyjnych produktów i usług, które pomimo niedługiego okresu funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów. Dla produktów wprowadzonych na polski rynek do 1 roku.

INNOWACJA – kategoria  ta ma na celu promocję idei innowacyjności, nowoczesnych, unikalnych i oryginalnych rozwiązań oraz stymulowanie przedsiębiorstw w kierunku rozwoju innowacyjnej myśli technologicznej. Dla produktów dostępnych na polskim rynku od 1 roku do 2 lat.

MARKETING 2018 ROKU – od sprawnego marketingu zależy przyszłość firm. Kategoria dedykowana firmom charakteryzującym się dynamicznym wzrostem i rozwojem. Reklama często kojarzy się z ciekawą kreacją i oryginalnym pomysłem. Jednak, jej zadaniem jest przede wszystkim przekonać odbiorców do zakupu produktu czy skorzystania z usługi. Nagrodzone zostaną kampanie firm, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne.

IDEA I CELE

Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia i wsparcia najlepszych w branży, ma na celu promocję profesjonalizmu i jakości oraz budowanie świadomości ważnych wartości, a także inspirowanie do podnoszenia standardów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najprężniej rozwijających się  przedsiębiorstw, a także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

TERMIN ZGŁOSZEŃ I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

1. Formularze zgłoszeniowe do wszystkich czterech kategorii konkursowych będą przyjmowane od 1.12. 2018 r. od godz. 00:00:01 do 31 stycznia 2019 r. do godz. 23:59:59 włącznie.
2. Rozstrzygnięcie Konkursu i wyłonienie zwycięzców w kategorii: LIDER JAKOŚCI zostanie dokonane przez Czytelników Portalu „Branża Fitness” (zwanego dalej „Portalem”) w powszechnym głosowaniu, które odbędzie się za pośrednictwem Internetu, poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanej aktywnej ankiety. Ankieta zostanie udostępniona na stronie: www.branzafitness.com/diamentybf) w zakładce, zwanej dalej: „Zakładką Konkursową”). Wypełnienie ankiety będzie możliwe od 1 lutrgo o godz. 00:00:01 do 1 marca 2019 r. do godz. 23:59:59 włącznie. Każdy może oddać jeden głos z jednego urządzenia.
3. Rozstrzygnięcia Konkursu i wyłonienia zwycięzców w trzech kategoriach ODKRYCIE ROKU, INNOWACJA, MARKETING 2018 ROKU dokona w terminie do 1 marca 2019 r., powołane przez Organizatora jury, zwane dalej „Jury DIAMENTY BRANŻY FITNESS”, w skład którego wchodzą eksperci: Łukasz Gądek, Krzysztof Pakulec, Bartłomiej Pomarański oraz Ilona Wilk. Skład Jury DIAMENTY BRANŻY FITNESS z ważnych przyczyn może ulec zmianie, o czym informacja zostanie opublikowana w Zakładce Konkursowej.
4. Dnia 2 marca 2019 r. zwycięzcy zostaną poinformowani przez Organizatora o wynikach Konkursu i zaproszeni na oficjalne wręczenie Statuetek, które odbędzie się podczas III złotej edycji Kongresu FEM Fitness Experience Management (7 marca 2019 r. o godzinie 19:00)
5. Dnia 9 marca 2019 r. na Portalu zostanie opublikowana Lista Zwycięzców wraz z opinią Jury BF AWARDS oraz krótkim opisem zwycięskich projektów.

JURY KONKURSU

Jakub Mauricz

Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA: Joanny Jędrzejczyk, Mameda Khalidova oraz Michała Materli, Aslambeka Saidova i wielu innych. Specjalizuje się w dietetyce sportowej i suplementacji w sportach siłowych i siłowo-szybkościowych.

Najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce. Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Właściciel centrum szkoleniowo-treningowego Mauricz Training Center oraz Poradni Dietetycznej BeWell.

Michał Leszek

Michał Leszek urodził się 22 listopada 1982 w Garwolinie. Ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Informatyka i Ekonometria. Swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał w finansach przedsiębiorstw w AVON, Ernst&Young oraz Deloitte, gdzie zajmował się analizami finansowymi i transakcjami fuzji i przejęć.

Kolejne doświadczenia zbierał na rynkach finansowych w Saxon Financials oraz własnej firmie TWL Capital. Po udanej karierze w finansach w 2010 roku zdecydował się na zmianę drogi zawodowej i powrót do rodzinnej firmy Lechpol gdzie jako współwłaściciel i dyrektor marketingu stworzył Kruger&Matz – najbardziej wyrazistą markę na rynku polskiej elektroniki.

Jego marzeniem jest by Kruger&Matz stał się marką globalną. Prywatnie pasjonat muzyki, psychologii i rozwoju duchowego oraz wyścigów motocyklowych.

Krzysztof Pakulec

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business. Przez kilka lat pracował jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Autor i współautor publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Fitness Biznes, Life Fitness News. Prelegent podczas wielu branżowych wydarzeń.

Jakub Undra

Absolwent Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. FMS Certified Expert, Instruktor TRX GTC (poz. 2), Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka, Instruktor Ketllebells, Crossfit L-1 Trainer, Crossfit Weightlifting Coach, Trener Boot Camp.

Prowadzi kursy dla trenerów personalnych, a także warsztaty szkoleniowe dla kadr klubów fitness. Trener, posiadający za sobą tysiące godzin treningów indywidualnych i grupowych.

Filip Lewandowski

Social media specialist w agencji marketingowej Social Tigers, bazującej na doskonałej znajomości kanałów social media i ich systemów reklamowych.

Prowadzi kampanie reklamowe oraz komunikację w mediach społecznościowych dla największych organizacji sportów walki na świecie i wielu innych wymagających indywidualnego podejścia Klientów.

Mateusz Laskowski

Członek Zarządu, współzałożyciel firmy Forbis Group, specjalizującej się w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie powierzchni komercyjnych, w tym klubów fitness. Z wykształcenia Architekt po Politechnice Warszawskiej i Łódzkiej. Współpracował z domami modowymi: Burberry, Hugo Boss, Giorgio Armani, LVHM oraz Max Mara przy tworzeniu salonów sprzedaży.  W Forbis Group, łącząc świat biznesu ze światem designu aktywnie poszukuje nowatorskich rozwiązań dla tworzenia coraz ciekawszych koncepcji.

Marcin Powierza

Członek Zarządu, współzałożyciel firmy Forbis Group, specjalizującej się w projektowaniu i kompleksowej realizacji powierzchni komercyjnych, w tym klubów fitness (m.in. koncept Adidas Runners). Absolwent Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych  SGH oraz Executive MBA Academy. Ukończył program Management w kanadyjskim ICAN Institute. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobywał na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w firmie, odpowiedzialnej za rozwój włoskiego holdingu Max Mara. Pasjonat architektury XXI wieku oraz zastosowania w niej najnowszych technologii IT. W Forbis Group odpowiedzialny za dział realizacji inwestycji.

Urszula Kałużna

Urszula Kałużna, redaktor naczelna portalu EXSPACE jedynego w Polsce tak szerokiego kompendium wiedzy na tematy związane z szeroko pojętą branżą wystawienniczą. Laureatka 68 nagród Acanthus Aureus, najbardziej prestiżowych nagród w Polsce przyznawanych za design wystawienniczy.

Bartłomiej Pomarański

CEO IC events, jednej z największych w Polsce agencji eventowych. Twórca, m.in. takich wydarzeń jak: FIWE, największe w Polsce targi fitness&wellness w Europie Środkowo-Wschodniej, konferencja PEI oraz kongres FEM.

Ilona Wilk

Redaktor Naczelna www.BranzaFitness.com, największego w Polsce portalu B2B Branży Fitness.
Project Manager Kongresu FEM Fitness Experience Management

PARTNERZY

NAGRODY

1. Organizator przyznaje laureatom Konkursu następujące nagrody: Statuetkę DIAMENTY BRANŻY FITNESS oraz dyplom, wywiad video w studio BRANŻA FITNESS podczas III EDYCJI KONGRESU FEM FITNESS EXPERIENCE MANAGEMENT, miejsce w rankingu „BF rekomenduje”, artykuł zawierający fotorelację z opisem zwycięskiego produktu na www.BranzaFitness.com w terminie 9.03.2019 r. – 1.08.2019 r., zaproszenie na Kongres FEM Fitness Experience Management oraz prawo do posługiwania się w nagrodzonej działalności gospodarczej emblematem konkursowym z oznaczeniem roku 2018.

REGULAMIN I EDYCJI KONKURSU ”Diamenty Branży Fitness”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin, (zwany dalej „Regulaminem”), określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie „DIAMENTY BRANŻY FITNESS”, (zwanym dalej „Konkursem”).
 2. Organizatorem Konkursu (zwanym dalej „Organizatorem”), jest International Center of Events II sp. z o.o. w Warszawie, ul. Gierdziejewskiego 7/25A 02-495 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, Wydział XIII Gospodarczy KRS za numerem KRS: 577106, REGON: 362709548, NIP: 5223040588.

2. ADRESACI KONKURSU

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, prowadzące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą związaną z branżą sportową, którzy w okresie trwania Konkursu poprawnie wypełnią formularz konkursowy oraz spełnią pozostałe warunki wymagane „Regulaminem”.
 2. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy ani członkowie rodzin pracowników Organizatora, a także pracownicy ani członkowie rodzin Członków Jury DIAMENTY BRANŻY FITNESS.

3. OKRES PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ I WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

 1. Formularze zgłoszeniowe do wszystkich czterech kategorii konkursowych będą przyjmowane od 1.12. 2018 r. od godz. 00:00:01 do 31 stycznia 2019 r. do godz. 23:59:59 włącznie.
 2. Rozstrzygnięcie Konkursu i wyłonienie zwycięzców w kategorii: LIDER JAKOŚCI zostanie dokonane przez Czytelników Portalu „Branża Fitness” (zwanego dalej „Portalem”) w powszechnym głosowaniu, które odbędzie się za pośrednictwem Internetu, poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanej aktywnej ankiety. Ankieta zostanie udostępniona na stronie: www.branzafitness.com/diamentybf) w zakładce, zwanej dalej: „Zakładką Konkursową”). Wypełnienie ankiety będzie możliwe od 1 lutrgo o godz. 00:00:01 do 1 marca 2019 r. do godz. 23:59:59 włącznie. Każdy może oddać jeden głos z jednego urządzenia.
 3. Rozstrzygnięcia Konkursu i wyłonienia zwycięzców w trzech kategoriach ODKRYCIE ROKU, INNOWACJA, MARKETING 2018 ROKU dokona w terminie do 1 marca 2019 r., powołane przez Organizatora jury, zwane dalej „Jury DIAMENTY BRANŻY FITNESS”, w skład którego wchodzą eksperci: Łukasz Gądek, Krzysztof Pakulec, Bartłomiej Pomarański oraz Ilona Wilk. Skład Jury DIAMENTY BRANŻY FITNESS z ważnych przyczyn może ulec zmianie, o czym informacja zostanie opublikowana w Zakładce Konkursowej.
 4. Dnia 2 marca 2019 r. zwycięzcy zostaną poinformowani przez Organizatora o wynikach Konkursu i zaproszeni na oficjalne wręczenie Statuetek, które odbędzie się podczas III złotej edycji Kongresu FEM Fitness Experience Management (7 marca 2019 r. o godzinie 19:00)
 5. Dnia 9 marca 2019 r. na Portalu zostanie opublikowana Lista Zwycięzców wraz z opinią Jury BF AWARDS oraz krótkim opisem zwycięskich projektów.

4. IDEA I CELE KONKURSU, ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

 1. Konkurs DIAMENTY BRANŻY FITNESS dedykowany jest producentom i dystrybutorom wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi, w których zwycięzcy przyznana zostanie statuetka „DIAMENTY BRANŻY FITNESS ( zwaną dalej „Statuetką”).
 2. Każdy Uczestnik może zgłosić swoją kandydaturę w Konkursie w czterech dostępnych kategoriach: LIDER JAKOŚCI, INNOWACJA, ODKRYCIE ROKU, MARKETING 2018 ROKU
 3. Wraz ze zgłoszeniem należy uiścić na rzecz Organizatora opłatę w wysokości 999,00 zł netto (+23% VAT) przelewem bankowym na rachunek: : 92 1050 1025 1000 0090 3126 8502 International Center of Events II Sp. z o.o. ul. Gierdziejewskiego 7/25A 02-495 Warszawa z dopiskiem “DIAMENTY BRANŻY FITNESS”. Zgłaszający uiszcza jedną opłatę niezależnie od ilości kategorii, do których dokonał zgłoszenia. Po otrzymaniu opłaty Organizator wystawi zgłaszającemu fakturę w terminie ustawowym. Po skutecznym dokonaniu zgłoszenia opłata nie podlega zwrotowi. Wszystkie opłaty uzyskane od uczestników konkursu Organizator przeznacza na nagrody oraz promocję Konkursu. Dodatkowo w cenie zgłoszenia znajduje się dwudniowy bitel na Kongres FEM Fitness Experience Management (www.kongresfem.pl)
 4. Zgłoszeń do konkursu należy dokonywać w formie elektronicznej, na formularzu udostępnionym w tym celu online w Zakładce Konkursowej, poprzez prawidłowe uzupełnienie, zgodnie z instrukcjami, poszczególnych pozycji formularza w wybranej kategorii/kategoriach. Przez poprawnie wypełniony formularz rozumie się zgłoszenie kompletne wraz z załącznikami (formularz, załączniki, tj. zdjęcia, video, wizualizacje, opłata).
 5. Zgłoszenie niepoprawne (tj. dokonane przez osobę nieupoważnioną do udziału w Konkursie lub niezawierające wszystkich wymaganych elementów) uważa się za niedokonane.

5. NAGRODY

 1. Organizator przyznaje laureatom Konkursu następujące nagrody: Statuetkę DIAMENTY BRANŻY FITNESS oraz dyplom, wywiad video w studio BRANŻA FITNESS podczas III EDYCJI KONGRESU FEM FITNESS EXPERIENCE MANAGEMENT, miejsce w rankingu „BF rekomenduje”, artykuł zawierający fotorelację z opisem zwycięskiego produktu na www.BranzaFitness.com w terminie 9.03.2019 r. – 1.08.2019 r., zaproszenie na Kongres FEM Fitness Experience Management oraz prawo do posługiwania się w nagrodzonej działalności gospodarczej emblematem konkursowym z oznaczeniem roku 2018.
 2. Zwycięzcom Konkursu nie przysługuje prawo żądania wymiany nagród przewidzianych w Konkursie na nagrody innego rodzaju, a w przypadku nagród rzeczowych – wypłaty równowartości nagrody w formie pieniężnej.

6. PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

 1. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie materiały (zdjęcia, wizualizacje, video itp.), których autorem jest zgłaszający lub do których przysługują mu odpowiednie prawa majątkowe do wykorzystania tych utworów w ramach Konkursu. Za naruszenie jakichkolwiek praw własności intelektualnej osoby trzeciej wskutek wykorzystania w konkursie przedmiotu tych praw bez jej zgody wyłączną odpowiedzialność ponosi zgłaszający, który tym samym zobowiązuje się zwolnić Organizatora z wszelkiej odpowiedzialności z tego tytułu.
 2. Uczestnik Konkursu akceptując regulamin udzielą licencji, tj. upoważnia Organizatora do korzystania z utworów lub/i ich fragmentów, stanowiących realizację zadania konkursowego, poprzez ich publikację w Internecie, w tym na Stronie Internetowej, na portalu należącym do Organizatora www.BranzaFitness.com. Zgoda udzielana jest poprzez odhaczenie odpowiedniej rubryki w formularzu zgłoszeniowym.

7. INFORMACJE O KONKURSIE

 1. Wszelkie informacje o konkursie udostępnione będą do wglądu w siedzibie Organizatora oraz w Zakładce Konkursowej, przynajmniej do dnia wręczenia nagród.
 2. W czasie trwania Konkursu, na stronie internetowej www.BranzaFitness.com mogą pojawiać się bieżące informacje oraz relacje z przebiegu Konkursu.

8. DANE OSOBOWE

Jeżeli osoba dokonująca zgłoszenia do Konkursu udostępnia Organizatorowi w tym celu swoje dane osobowe, to stosuje się postanowienia niniejszego paragrafu:

 1. Administratorem danych osobowych będzie Organizator konkursu.
 2. Organizator będzie przetwarzał otrzymane od zgłaszającego dane osobowe w celach:
  a) prawidłowego przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców;
  b) realizacji przez Organizatora obowiązków prawnych wynikających z organizacji Konkursu i przyznania nagród zwycięzcom, np. obowiązków podatkowych lub sprawozdawczych;
  c) ochrony prawnie uzasadnionych interesów Organizatora lub osoby trzeciej w związku z przebiegiem i wynikami Konkursu, np. w celu dochodzenia roszczeń, albo obrony przed takimi roszczeniami.
 3. Podanie przez zgłaszającego poszczególnych danych osobowych jest dobrowolne, ale może być niezbędne do należytego zgłoszenia udziału w Konkursie.
 4. Przekazane Organizatorowi dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy, niż okres, w którym mogą ujawnić się roszczenia związane z Konkursem, czyli przez 4 lata od końca roku, w którym odbył się Konkurs, w tym 3 lata to najdłuższy możliwy okres przedawnienia roszczeń, dodatkowy rok zastrzeżony jest na wypadek roszczeń zgłoszonych w ostatniej chwili i problemów z doręczeniem.
 5. Udostępnione Organizatorowi przez zgłaszającego dane osobowe mogą zostać przez Organizatora przekazane następującym grupom odbiorców:
  a) organom władzy publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów prawa oraz przysługujących tym podmiotom kompetencji, np. organowi nadzorczemu, kontrolującemu prawidłowość przetwarzania danych osobowych przez Organizatora, organom podatkowym, organom wymiaru sprawiedliwości itp.
  b) osobom zatrudnionym u Organizatora na jakiejkolwiek podstawie prawnej – w zakresie, w jakim osoby te zostały upoważnione przez Organizatora do poszczególnych czynności związanych z Konkursem;
  c) partnerom i podwykonawcom Organizatora, którym Organizator powierzył poszczególne procesy biznesowe obejmujące czynności związane z realizacją Konkursu, albo dochodzeniem roszczeń związanych z Konkursem lub obrony przed takimi roszczeniami – w zakresie, w jakim te dane są im niezbędne do właściwego świadczenia przez nich usług na rzecz Organizatora.
 1. W związku z przetwarzaniem powierzonych Organizatorowi przez zgłaszającego danych osobowych, osoba, której te dane dotyczą ma prawo do: a) dostępu do swoich danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych; b) żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych – w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne; c) żądania usunięcia danych osobowych („prawo dobycia zapominanym”) – w przypadku gdy:
 • dane nie są już niezbędne do celów, dla których były przetwarzane,
 • osoba ta wniosła skutecznie sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych;
 • dane przetwarzane są niezgodnie z prawem,
 • dane muszą być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku prawnego; d) żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych – w przypadku gdy:

– kwestionuje ona prawidłowość swoich danych osobowych,
– przetwarzanie danych jest niezgodne z prawem, a osoba ta sprzeciwia się ich usunięciu, żądając w zamian ich ograniczenia,

Organizator nie potrzebują już danych, ale osoba ta potrzebuje ich do ustalenia, obrony lub dochodzenia roszczeń,wniosła ona sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po stronie Organizatora są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;
e) sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdy zaistnieją przyczyny związane z jej szczególną sytuacją oraz przetwarzanie danych oparte jest na podstawie niezbędności do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu Organizatora;
f) wniesienia skargi do organu nadzorczego – w przypadku gdy uzna ona, iż przetwarzanie przez Organizatora jej danych osobowych narusza normy prawne.

 1. Przekazane Organizatorowi dane osobowe osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania, ani nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacji międzynarodowych.
 2. We wszelkich sprawa związanych z ochroną danych osobowych i realizacją uprawnień, o których mowa powyżej, można się kontaktować z Organizatorem drogą elektroniczną na adres e-mail: rodo@icevents.pl

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Wysłanie formularza zgłoszenia do Konkursu oznacza zaakceptowanie warunków Regulaminu.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu i/lub jego części. Zmiany wymagają dla swej skuteczności opublikowania w Zakładce Konkursowej przyszłość i wchodzą w życie z chwilą ich publikacji.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do upublicznienia informacji o Uczestniku i pracy konkursowej, celem prawidłowej realizacji Konkursu i wyłonienia zwycięzców oraz podania do publicznej wiadomości informacji o zwycięzcy i nagrodzonym projekcie.
 4. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie normy prawne powszechnie obowiązujące na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności wynikające z odpowiednich przepisów Kodeksu cywilnego.
 5. Wszelkie spory dotyczące Konkursu będą rozstrzygane przez sąd właściwy miejscowo dla m.st. Warszawy.

GŁOSOWANIE CZYTELNIKÓW

Nadchodzące wydarzenia

 1. ESP- targi zdrowego stylu życia

  23/02/2019 - 10:00 - 24/02/2019 - 17:00
 2. FIWE – Fitness Trade Show

  13/09/2019 - 15/09/2019
 3. BRANŻA FITNESS AWARDS II EDYCJA

  22/09/2019

Eksperci

Reklama

Baza firm

Kariera

x
Cotygodniowy Raport B2B Branży Fitness
Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Center of Events Sp. z o.o. ul. Gierdziejewskiego 7/25a, 02-495 Warszawa, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z udzieloną mi informacją.