Konkurs dla klubów fitness i studiów butikowych

BRANŻA FITNESS AWARDS 2018

Uważasz, że Twój klub, ośrodek, studio warto odwiedzić ?

Uzyskaj tytuł rekomendowanego miejsca i zaprezentuj się w RANKINGU największego portalu B2B w Polsce


Zapraszamy do udziału w konkursie „BRANŻA FITNESS AWARDS”. Pierwszej edycji konkursu dedykowanego klubom fitness, ośrodkom sportowym i studiom butikowym ( m.in. jogi, ems, indoor cycling, box crossfit) organizowanego przez największy w Polsce portal B2B www.BranzaFitness.com.

Zaprezentuj swoją wyjątkowość w jednej z czterech kategorii:  INNOWACJA, DESIGN, MARKETING, KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM i zdobądź tytuł rekomendowanego ośrodka oraz miejsce w rankingu „BF rekomenduje”. W konkursie ( w każdej kategorii) mogą wystąpić zarówno mniejsze kluby, jak i całe sieci. Zgłoszenia będą przyjmowane w dwóch segmentach: powierzchnia do 1000 m.kw. i powierzchnia od 1000 m.kw.

Uroczyste wręczenie nagród

W dniu 21 września 2018 r. podczas V edycji największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej FIWE – Fitness Trade Show w Warszawie odbędzie się uroczystość ogłoszenia Zwycięzców. Nagrody zostaną przekazane przez Jury, w którego skład wchodzą: Jakub Mauricz, Michał Leszek, Krzysztof Pakulec, Jakub Undra, Filip Lewandowski, Mateusz Laskowski, Marcin Powierza, Urszula Kałużna, Bartłomiej Pomarański, Weronika Jasnoch oraz Magdalena Szmidt.

Krótki okres zgłoszeń

Nabór zgłoszeń do konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych będzie możliwy tylko do 31 sierpnia.

Nie czekaj, zgłoś się już teraz!

Więcej informacji uzyskasz w naszej Zakładce Konkursowej.