Najskuteczniejszy Manager roku 2019 został oficjalnie wybrany. Kapituła konkursu niemalże jednogłośnie wskazała na zwycięzcę, którym został Tobiasz Dziurdziewski z klubu Transformers.

Portal Branża Fitness postanowił zorganizować konkurs, który miał na celu wyróżnienie managera, odznaczającego się pasją i efektywnością swoich działań. Managerowie mogli zgłaszać swoją kandydaturę i stanąć do walki o zaszczytne miano najlepszego!

Po analizie ogromu zgłoszeń, zostało wybranych 10 osób, które wyróżniały się na tle pozostałych. Brane pod uwagę było zaangażowanie, rodzaj pracy, ilość i jakość organizowanych akcji promocyjnych, marketingowych.

10 managerów zostało poddanych ocenie czytelników Portalu, którzy poprzez ankietę dostępną na stronie oddawali swoje głosy na wybraną osobę. Walka toczyła się do ostatnich godzin! W rezultacie, została wskazana trójka finałowa.

Eksperci Portalu zostali poproszeni o głos i wskazanie managera, który w ich mniemaniu zasługuje na miano Najskuteczniejszego Managera 2019 roku. Niemlaże jednogłośnie zwycięzcą został Tobiasz Dziurdziewski z Leszna, który na co dzień prowadzi własne studio treningu personalnego Transformers Trening & Dieta.

Wręczenie statuetki odbyło się podczas prestiżowego Kongresu Edukacyjnego FEM Fitness Experience Management w Hotelu Mariott w Warszawie.

Jury uznało, iż spośród przedstawionych kandydatów na miano najskuteczniejszego menadżera klubu fitness bez wątpienia zasługuje Tobiasz Dziurdziewski, który faktycznie musiał się wykazać wyjątkową skutecznością, skoro na tak konkurencyjnym rynku jak rynek leszczyński, zbudował silną firmę, która działa jak klub fitness. Studio Transformers sprzedaje nie pakiety treningów personalnych, ale umowy na współpracę z podopiecznym, na 6-12 miesięcy.

-Tobiasz sprawdza się jako menadżer pełniący wszystkie funkcje lidera oraz jako bardzo skuteczny przedsiębiorca. To co najistotniejsze, buduje tę firmę sam, nie pełni funkcji w ramach większej struktury zapewniającej wsparcie, narzędzia czy modele i rozwiązania. To świadczy o wyjątkowej skuteczności. – powiedział Krzysztof Pakulec, wręczając nagrodę.

– Biorąc udział w konkursie, raczej nie zakładałem wygranej. Postanowiłem jednak sprawdzić, na jakim etapie jestem i czego jeszcze mi brakuje. Jestem przede wszystkim wdzięczny swoim bliskim, znajomym, rodzinie, podopiecznym oraz całemu miastu. Poczułem ogromne wsparcie i to właśnie pomogło mi, żeby dostać się do finałowej trójki. Wygranie głosowania nie oznaczało jednak wygranej w konkursie. Ostateczne zdanie należało do jury złożonego z ekspertów branży fitness, którzy jednogłośnie oddali na mnie swój głos. Jestem bardzo szczęśliwy, to ogromne wyróżnienie na skale całej Polski – relacjonuje T. Dziurdziewski.

Zwycięzca otrzymał m.in. statuetkę “Najskuteczniejszego Managera 2019” oraz pakiet szkoleń, które pomogą mu poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Serdecznie gratulujemy i życzymy licznych sukcesów!

Polecamy także:

Założenie Polskiej Federacji Fitness – zaproszenie do udziału