Zabawa, emocje, wyzwania, forma – właśnie taka jest nasza nowa kampania! Jeżeli do kogokolwiek, kto aktualnie czyta ten artykuł, nie dotarł jeszcze nasz challenge – rzucamy teraz wyzwanie! Nie miejcie litości nad swoimi pośladkami, ćwiczcie na całego i dołączcie do kampanii! Wyznaczcie także innych do wyzwania – liczba osób nominowanych jest nieograniczona, im więcej, tym lepsza zabawa!

Turbo Pupa nabiera rozpędu! Wystartowaliście na pełnej mocy! Wasze pośladki znalazły się w ogniu ćwiczeń i mamy na to solidne dowody. Jest Was coraz więcej, a nasz #turbopupachallenge dociera w każdy zakątek kraju.

Nie wierzycie? Zobaczcie sami – wyzwanie realizujecie nad morzem, w górach, parkach, nad jeziorami, w mieszkaniach, dosłownie wszędzie! Jesteście niesamowici, a Wasz kreatywność jest wręcz imponująca.

Okazuje się, że każde miejsce jest dobre do ćwiczeń, oczywiście Xtreme Fitness Gyms to miejsce wręcz idealne. Kluby pękają w szwach! Maszyny na pośladki przeżywają prawdziwe oblężenie, a zajęcia Turbo Pupa powiększają rzesze swoich wiernych fanów. BRAWO WY!

Jeżeli do kogokolwiek, kto aktualnie czyta ten artykuł, nie dotarł jeszcze nasz challenge – rzucamy teraz wyzwanie! Nie miejcie litości nad swoimi pośladkami, ćwiczcie na całego i dołączcie do kampanii! Wyznaczcie także innych do wyzwania – liczba osób nominowanych jest nieograniczona, im więcej, tym lepsza zabawa!

Polecamy również:

Sieć Xtreme Fitness Gyms szokuje nową kampanią!