Kotleszka Gym pod patronatem Radosława Słodkiewicza

Kulturysta Marcin Kotleszka otworzył swoją pierwszą siłownię. Kotleszka Gym to niewielki lokal o powierzchni 200 m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Koło, w woj. wielkopolskim. Patronat nad nowym klubem objął Radosław Słodkiewicz, znany polski kulturysta. 24 czerwca na otwarciu pojawił się Radek Słodkiewicz, Tomasz Słodkiewicz, Hubert Kulczyński oraz Emil Kaleński.

Na profesjonalnie przygotowanej stronie internetowej Kotleszka Gym dostępny jest cały spis urządzeń treningowych wraz z opisem ich zastosowania, co umożliwia klientom poznanie lokalu jeszcze przed przybyciem. Szaro-żółta kolorystyka wnętrza świetnie współgra z logo oraz czarno-żółtą tapicerką maszyn. Siłownia została wyposażona przez Fitness Club 24 w profesjonalne urządzenia NPG, Matrix i Life Fitness. W siłowni prowadzona jest sprzedaż suplementów diety firmy Biotech, Olimp, Fitness Authority, AllNutrition, 6pak Nutrition oraz Nutrend.

24 czerwca odbyło się otwarcie nowej siłowni, które zgromadziło sporą ilość klientów. Grupą docelową są nie tylko zawodowcy, ale również osoby zaczynające swoją przygodę z siłownią. – To miejsce nie tylko dla kulturystów, ale także dla początkujących. Duże zainteresowanie budzimy wśród kobiet. Zaskakujący jest fakt, że czasami na sali ćwiczy więcej kobiet, niż mężczyzn, co upewnia nas w tym, że kulturystyka to nie tylko sport dedykowany mężczyznom. Na dzień dzisiejszy mamy już 100 klubowiczów, mimo, że otworzyliśmy się kilka dni temu. – powiedział nam Marcin Kotleszka, właściciel siłowni.

Siłownia Kotleszka Gym to marzenie kulturysty z Koła, który w 2017 roku zdobył upragniony tytuł Mistrza Polski. Kulturystyka to dla Marcina Kotleszki sport, ale i pasja, którą chce się dzielić z innymi. Siłownia znajdująca się w Kole to zupełnie nowe miejsce na mapie miasta. Jeszcze nigdy mieszkańcy Koła nie mieli możliwości korzystać z profesjonalnej siłowni, gdzie znajduje się tak wiele urządzeń a opiekę nad ćwiczącymi sprawuje wykwalifikowana kadra. – czytamy na stronie internetowej nowej siłowni.

Photo: F&A MEDIA