Działające od października tego roku studiu Dream Body EMS Kraków Petrażyckiego, wzbudzało zainteresowanie jeszcze zanim zostało otwarte. Właścicielka studia, Joanna, mówi nam: – W okolicy nie było innego studia oferującego trening EMS. Najbliższe było około 13 kilometrów dalej. Wieść rozniosła się pocztą pantoflową. Widocznie region potrzebował tego rodzaju miejsca.

W studiu Dream Body EMS Kraków Petrażyckiego trenować można pod okiem wykwalifikowanej trenerki Dominiki, która ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia, a obecnie kształci się nadal na studiach magisterskich. Dominika jest byłą zawodniczką kadry narodowej w snowboardcrossie. Zdobyła mistrzostwo polski seniorów i juniorów (dwukrotnie). Startowała także regularnie w pucharach Europy.

Zamiłowanie do snowboardowego szaleństwa podziela również właścicielka studia. Dlaczego wybrała właśnie Dream Body EMS?
Pierwszym powodem, który wymienia Joanna, jest kontakt z właścicielem franczyzy – Michałem Solarzem. Jak wyjaśnia, na ogłoszenie dotyczące Dream Body EMS natknęła się podczas czytania artykułów w Internecie. Joanna zaznacza, że żadna inna franczyza nie gwarantowała franczyzobiorcom takiej opieki na każdym etapie prowadzenia studia jak Dream Body EMS. -Michał był ze mną od początku i nadal jest, to mnie motywuje.

Joanna posiada 5 letnie doświadczenie związane z pracą w klubach fitness. Przyznaje, że już wcześniej próbowała treningów EMS, choć w innej formule, bo były to treningi, wykorzystujące sprzęt na kablu. Stwierdza, że poprzednia formuła nudziła ją. Kiedy Michał Solarz przekonał ją do przetestowania treningu Dream Body EMS, była pozytywnie zaskoczona i to ostatecznie przekonało ją do franczyzy.
-Trenerka Angelika Wasilewska używała podczas treningu różnych sprzętów fitness, dzięki temu trening był dużo ciekawszy.

Jak zaznacza, sama jest osobą, która nie ma zbyt wiele czasu na to, by zadbać o kondycję fizyczną, dlatego trening Dream Body EMS w stu procentach jej odpowiada. Poza oszczędnością czasu, Joanna podkreśla również, że zauważyła znaczną poprawę jędrności skóry. Docenia także zaplecze szkoleniowe, które oferuje franczyza Dream Body EMS. W samych superlatywach wypowiada się o Sebastianie Goszczu, który prowadzi szkolenia dla franczyzobiorców Dream Body EMS. Uważa, że jest on najlepszym szkoleniowcem w branży fitness, a zajęcia z nim inspirują ją i napełniają energią. Dodaje także, że inne franczyzy nie oferują tego typu wsparcia.

****

Studio prowadzone przez Joannę znajduje się w Krakowie przy ulicy Leona Petrażyckiego 64.

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: biuro@dreambody.studio

Tel: 781 501 511

Polecamy także:

Zagraniczna ekspansja franczyzowej sieci Dream Body EMS – wywiad z Michałem Solarzem