źródło: informacje prasowe

Maciej Kawulski i Martin Lewandowski ruszają ze wspólnym projektem. Polsat od początku marca rozpocznie emisję programu “Only one. Tylko jeden”.

-Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym, czy wypadają z niego, decydują walki. Raz w tygodniu jest walka, przegrany odpada, zwycięzca stoczy trzy walki, a finał odbędzie się na gali KSW – powiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

“Tylko jeden” powstaje we współpracy z redakcją sportową Polsatu. Widzowie będą towarzyszyć rywalizującym o kontrakt z KSW na sali treningowej, w zamkniętym, wspólnym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Wszystko poprowadzi Blanka Lipińska.

– Mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w “Tylko jeden”. Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę z którą będzie mógł poflirtować – powiedziała Lipińska.

Maciej Kawulski zdradził również, że ostatecznie w programie zobaczymy debiutantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z MMA. Dla uczestników będzie to prawdziwe wielkie wejście i pierwsze walki przed dużą widownią.

Rywalizacja potrwa osiem tygodni. Decydująca o zwycięstwie w programie walka odbędzie się podczas gali KSW. Nagrodą będzie zresztą kontrakt z tą federacją.

Polecamy także:

Innowacje i automatyzacja w branży suplementacyjnej – rozmowa z BW Nutrition