źródło: horecatrends

Rynek cateringu dietetycznego od jakiegoś czasu bardzo dynamicznie się rozwija. Firma Kukuła Healthy Food założył sobie cel, zwiększenie rynku o 30%. Żeby zrealizować swój cel firma przebudowała zakład produkcyjny.

Catering w Polsce wraz z coraz dynamiczniejszym rozwojem i stale zwiększającą się świadomością żywieniową Polaków powoli rozszerza swoją grupę docelową. Wymusza to zmiany na firmach świadczących takie usługi

Modernizację swojego zakładu produkcyjnego w ubiegłym roku przeprowadziła m.in. firma Kukuła Healthy Food. Inwestycja opiewała na kwotę 2,5 mln zł. W grudniu zakończono pierwszy etap polegający na przebudowie zakładu produkcyjnego. Przekształcono pomieszczenia, wyremontowano kuchnie, zmodernizowano pomieszczenia produkcyjne oraz wymieniono maszyny – czytamy na portalu horecatrends

Jakub Kukuła, właściciel Kukuła Healthy Food, zapowiada że po zakończeniu inwestycji zakład w Tczewie będzie jednym z najnowocześniejszych w Polsce w branży cateringów.

Zakupiliśmy o wiele większe chłodnie, agregaty, szybko-chłodziarki i inne sprzęty specjalistyczne, w tym pakowarki próżniowe i półautomatyczne zgrzewarki, które znacznie ułatwiają nam prace. Wpłynęło to na zwiększenie naszych mocy przerobowych do 10 tysięcy posiłków dziennie. Dzięki temu zastanawiamy się nad wprowadzeniem nowych produktów do sprzedaży, między innymi zup do sprzedaży detalicznej – tłumaczy Jakub Kukuła.

Jakub Kukuła zapowiada, że jego głównym celem na 2019 rok jest zwiększenie rynku przynajmniej o 30%

Polecamy także:

Marka osobista trenera personalnego