źródło: informacje prasowe

Do teamu SFD dołączył jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich bodybuilderów. Jest nim legenda polskiej kulturystyki Radosław Słodkiewicz. Dotychczas związany był z inną marką, ale jak sam powiedział, nadszedł czas na zmiany.

Sportowiec mając 16 lat wystartował w pierwszych zawodach kulturystycznych, zaledwie po 3 miesiącach treningów. Podczas Grand Prix Szczecina w 1992 roku zajął ostatnie miejsce. To jednak nie zniechęciło go i postanowił, że kiedyś wróci na scenę po złoty medal. 3 lata później w Stargardzie Szczecińskim, do którego pojechał w tajemnicy, zdobył już brązowy medal w kategorii +80 kg. Jego dalsza kulturystyczna podróż to samo pasmo sukcesów.

Jego osiągnięcia są imponujące: Mistrzostwo Europy, kilkukrotny tytuł Mistrza Polski, Mistrz Polski w parach oraz 2x brązowy medal na Mistrzostwach Świata.

W ostatnim czasie Radosław Słodkiewicz zaczął trenować MMA i skupia się na prowadzeniu swoich podopiecznych, którzy osiągają sukcesy na niemal każdych zawodach. Sam sportowiec zaliczył już swój debiut w oktagonie, w którym zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim. Jak sam twierdzi, sporty walki na tyle go zafascynowały, że od tego czasu regularnie trenuje na macie. Liczy na to, że w niedalekiej przyszłości będzie mógł zmierzyć się z innym zawodnikiem, być może nawet z branży kulturystyki.

Polecamy także:

Prawdziwym hitem kwarantanny były suplementy diety – analiza firmy badawczej Nielsen