Już od 29.11 do 1.12 w Nadarzynie odbędzie się wydarzenie, które Portal Branża Fitness objął patronatem medialnym. To czego brakuje w dzisiejszym świecie, zwłaszcza osobom pracującym w biznesie, jest balans pomiędzy życiem a pracą. Żyjemy w ciągłym stresie, skazani na presję wyników lub czasu. Warto wiedzieć skąd się biorą pewne mechanizmy, jak żyć zdrowo a także potrafić się zrelaksować. Życie tu i teraz to nie jest wymysłem, ale czymś co pozwala zachować dystans i poczucie szczęścia.

Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie podczas którego uczestnicy otrzymają sprawdzoną wiedzę merytoryczną i praktyczną opartą na trzech najważniejszych filarach życia: zdrowie, rozwój osobisty i biznes.

Neale Donald Walsch, autor 37 książek o współczesnej duchowości, w tym 7-dmiu bestsellerów New York Times. Jego książka „Rozmowy z Bogiem” została przetłumaczona na 35 języków. Blair Singer przeszkolił setki ludzi na całym świecie w zakresie umiejętności biznesowych i rozwoju osobistego. Jairek Robbins uczy jak osiągać maksymalną efektywność, zdrowie i sukces. Nick Littlehales, pierwszy światowy Trener Snu i wiele innych. Wydarzenie jest organizowane przez WeCreate i odbędzie się 29 listopad – 1 grudzień 2019 w Ptak Warsaw Expo. LBC jest stworzone aby na bazie wiedzy i doświadczenia prelegentów wprowadzić korzystne zmiany w życiu każdego z uczestników.

Poza głównym prelegentem, będą również eksperci, tacy jak: Martin Petrus i Artus Paulins, instruktorzy Wim Hof Methode; Laurent De Bremaeker, właściciel restauracji „Żywa Kuchnia”; Gary T. Judd, lider praktyk w FranklinCovey’s ; Mariusz Budrowski, ekspert od witarianizmu; Peng Joon, autorytet zarabiania w internecie, Dr Mateusz Grzesiak, psycholog i międzynarodowy trener, który szkoli od ponad 17 lat w 7 językach; Paweł Jan Mróz, nauczyciel duchowy, niezwiązany z żadną tradycją czy religią; Sandy Jadeja, główny strateg rynkowy w Master Trading Strategies; Paweł Danielewski, ekspert marketingu internetowego; Barbara Piasek, wieloletni manager w korporacjach, obecnie Prezes Zarządu spółki Evenea; Witold Szmańda, Ekspert fitnessu, trener personalny oraz coach i motywator; Aleksander Sienkiewicz, trener nowej psychologii sprzedaży. Będą jeszcze inne znane na całym świecie nazwiska, które zostaną zaprezentowane przez organizatorów niebawem.

Life Balance Congress to miejsce stworzone po to żeby uczestnik znalazł własne wartości i przekonania, pomyślał o swoim ciele, nie bagatelizował emocji, które są tak ważne w relacjach, nie zapominając o czasie i misji jaką każdy z nas ma do dokonania. Praca, pieniądze ale i celebracja życia wraz z odrobiną duchowości. Oraz jak być efektywny na co dzień w życiu prywatnym i biznesie.

Podczas LBC prelegenci przekażą podstawowe elementy z zakresu zdrowia, rozwoju osobistego jak i biznesu, takie jak:

  • techniki Wim Hof Methode
  • rewolucyjne techniki snu R90
  • leczenie depresji bez farmakologii
  • stworzenie balansu życiowego
  • tajniki life-hackingu
  • jak budować zwycięskie zespoły
  • zarabianie pieniędzy w sieci
  • sprawdzone strategie handlowe
  • i wiele innych

RECYKLING
Dla potrzeb wydarzenia materiały dydaktyczne ( w tym zeszyty ćwiczeń, opaski, broszury) zostaną wyprodukowane wyłącznie na papierze pochodzącym z recyklingu.

1 BILET = 1 DRZEWO
Fundacja„Fabryka tlenu” – za przekazane jej pieniądze z biletów zakupi drzewa które wspólnie posadzimy i udokumentujemy to wydarzenie. Jedno drzewo to tlen dla trzech osób.

PLASTIC ZERO
Nie trujemy planety plastikiem. Wszystkie sztućce, talerzyki oraz słomki są u nas biodegradowalne.

ORGANIC
Zdrowe produkty i catering BIO, bez cukrów i chemikaliów. Wyrabiamy nowe nawyki żywieniowe uczestników kongresu.

Aby zarezerwować bilet wystarczy odwiedzić stronę: https://lifebalancecongress.com/

Polecamy także:

Studio Synergy powered by miha bodytec®– najdłużej działająca profesjonalna sieć treningu EMS w Polsce, wystartowała z własnym produktem franczyzowym