Nowa linia cardio Life Fitness Integrity

Nowoczesność i komfort użytkowania w jednym

Znana z niezawodności, niezwykle popularna linia maszyn cardio Life Fitness Integrity, obecna na rynku przez dwie dekady dostępna jest w całkowicie nowej odsłonie. Odświeżoną i udoskonaloną linię Integrity można było zobaczyć po raz pierwszy na tegorocznych targach FIBO w Kolonii oraz na stoisku Life Fitness podczas targów FIT-EXPO w Poznaniu.

 

Jej główne atuty pozostają niezmienne: wyjątkowa wytrzymałość, łatwość użytkowania oraz dogodne warunki konserwacji. Tym razem każda maszyna cardio z tej linii jest dostępna w trzech wersjach, co umożliwia optymalne dopasowanie urządzeń do profilu inwestycji fitness.

Do wyboru są dwie wersje konsol oraz bogaty wachlarz dodatkowych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Standardowa konsola ( Integrity C) zapewnia łatwą, intuicyjną nawigację i duży wyświetlacz LED. Z kolei konsola Integrity X posiada 7-calowy ekran dotykowy LCD, nawigację inspirowaną użytkowaniem smartfonów oraz łączność Bluetooth®. Obie konsole oferują łączność bezprzewodową umożliwiającą trenującym korzystanie z cyfrowych rozwiązań LFconnect.

Nieustannie wprowadzane ulepszenia oraz innowacje zastosowane w nowej linii cardio sprawiają, że Integrity to podstawowe wyposażenie klubów fitness na całym świecie. Stała łączność z Internetem umożliwia aktualizację oprogramowania, wgranie nowych treningów i ułatwia zarządzanie eksploatacją maszyn.

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży TOP-GYM. Tylko u nas 100% zadowolonych klientów.

                 

TOP-GYM – Expect the best!

 

www.top-gym.pl www.lifefitness-poland.com