Amerykański producent proponuje wszechstronną ofertę produktów i usług na rynku fitness na świecie. Marki, które obecnie występują pod szyldem Life Fitness to także Hammer Strength, Indoor Cycling Group, CYBEX i SCI-FIT. W Polsce reprezentuje je wyłączny dystrybutor Life Fitness, grupa kapitałowa TOP-GYM.

Produkty Life Fitness są dystrybuowane w 148 krajach. Misją Life Fitness jest mobilizacja ludzi do aktywnego i zdrowego trybu życia poprzez dostarczanie urządzeń treningowych oraz kompleksowych rozwiązań, poparte profesjonalnym doradztwem i obsługą klienta na najwyższym poziomie: przed, w trakcie i po zakończeniu procesu sprzedażowego, a my jako wyłączny dystrybutor marki Life Fitness realizujemy tę dewizę każdego dnia, mówi Maciej Wolny – współwłaściciel TOP-GYM.

Grupa marek pod szyldem Life Fitness obsługuje bardzo różnorodne rynki i grupy docelowe: od klubów fitness i ośrodków sportowych, poprzez bazy wojskowe, służby ratunkowe, statki pasażerskie, hotele i gości konferencyjnych, deweloperów, biura i siedziby firm, na klinikach rehabilitacyjnych i domach seniora kończąc – dodaje Wolny.

Obejrzyj film promocyjny Life Fitness prezentujący wszystkie marki w ofercie tego amerykańskiego producenta:

Zapraszamy na stoisko TOP-GYM na targach FIWE w hali 4

http://top-gym.pl/offers/kluby-fitnessPolecamy także:

Głosowanie na Klub Przyjazny Klubowiczom rozpoczęte!