fot. loopfitness.com

LOOP Fitness otwiera pierwszy klub w Polsce

Duńska sieć klubów butikowych z pierwszą lokalizacją w Polsce. 10 października na warszawskim Mokotowie zostanie otwarta pierwsza lokalizacja LOOP Fitness.

Trening w 24 minuty

Loop Fitness to miejsce dla osób, które chcą pozostać w formie i nie mają czasu na długie, skomplikowane treningi, a także cenią sobie przytulne wnętrza i przyjazną atmosferę – w duchu filozofii hygge czyniącej Duńczyków najszczęśliwszym narodem na świecie. Program treningowy LOOP jest treningiem typu HIIT, czyli intensywnym treningiem interwałowym, który jest idealny dla osób chcących poprawić swoją kondycję, wzmocnić całe ciało i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. W każdym z klubów maszyny do ćwiczeń siłowych oraz treningu cardio ustawione są w okręgach. Trening można rozpocząć w dowolnym miejscu w kręgu i przejść do następnej maszyny za każdym razem, gdy wybrzmi dźwięk oznaczający zamianę miejsc. Pomiędzy zamianami jest 45 sekund. Po 24 minutach trening jest już skończony  – szybko, skutecznie i bez czekania na zwolnienie maszyn jak na klasycznej siłowni.

Klub zostanie otwarty 10 października o godzinie 10:00, przy ulicy Cybernetyki 10 w Warszawie. Gościem specjalnym, który dokona przecięcia wstęgi pierwszego klubu w Polsce, będzie Ambasador Danii Ole Egberg Mikkelsen. Inauguracyjny trening poprowadzi Adam Wiercioch srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w szermierce.

______________

o LOOP Fitness

LOOP Fitness to największa sieć butikowych klubów fitness w Danii, teraz dostępna także w Polsce. 24-minutowy trening obwodowy w duchu hygge.

Zobacz także: