artykuł partnerski

Cechuje nas nieustanny progres, dlatego nowe wyzwania są dla nas na porządku dziennym, a najlepszym przykładem są nasi liderzy. Łukasz Dojka, biznesmen, założyciel marki Xtreme Fitness Gyms, przedsiębiorca i współwłaściciel w różnych firmach, w kilku branżach, jest tego najlepszym przykładem. Łukasz Dojka tym razem rozpoczyna działalność pod nazwą Fitness Projekt, która zajmować się będzie kompleksowym wyposażeniem klubów fitness, między innymi w sprzęt renomowanej marki Panatta!

Nowa działalność, kolejne wyzwanie jest wynikiem wieloletniej współpracy z firmą Panatta, w której sprzęt wyposażane są wszystkie kluby sieci Xtreme Fitness Gyms. Dotychczasowa udana współpraca zaowocowała na nowym polu – wyłącznej dystrybucji sprzętu dla klubów fitness na terenie Polski! W swojej ofercie Fitness Projekt będzie posiadać sprzęt i akcesoria niezbędne do kompleksowego wyposażenia klubu fitness. Odpowiadając na potrzeby właścicieli klubów oraz trendy panujące w branży, w ofercie znajdą się różne marki i różnego rodzaju sprzęt oraz akcesoria, tak aby klienci klubów mogli spełniać swoje cele fitness.

Dlaczego Panatta?

Odpowiedzi jest kilka.

Po pierwsze – lata owocnej współpracy, osobiste przekonanie o wyjątkowości tego sprzętu oraz podobne wartości w wykonywaniu swojej pracy. Firma powstała z pasji do sportu i przez cały okres jest zarządzana przez swoich założycieli.

Po drugie – misją Panatty jest projektowanie i tworzenie estetycznego, funkcjonalnego, niezawodnego, trwałego i konkurencyjnego cenowo sprzętu do efektywnego treningu fizycznego.

Po trzecie – jest to najdłużej działająca włoska firma w branży fitness, która posiada silną pozycję na światowym rynku. Dla Panatty made in Italy oznacza: design, piękno, doskonałość jakościową, kunszt i niezwykłą pasję.

Po czwarte – Panatta oferuje najszerszą i najbardziej kompletną gamę produktów na rynku dla różnych sektorów, grup wiekowych, rodzajów treningów czy dostępnego budżetu. Trwałość i jakość to wizytówka sprzętu marki Panatta. Do produkcji maszyn wykorzystywane są materiały i technologie z sektora motoryzacyjnego, najlepsze skórzane i techniczne tkaniny stosowane na statkach, rury o grubości od 3 do 5 mm i odlewy aluminiowe, aby tworzyć solidne i wysokiej jakości produkty zbudowane z myślą o trwałości.

Po piąte – biomechanika ruchu, która decyduje o wyjątkowości tego sprzętu!

Dystrybucja sprzętu

Systematycznie oferta Fitness Projekt będzie wzbogacać się o kolejne marki oraz jeszcze szerszy wybór sprzętu siłowego, cardio oraz akcesoriów treningowych. Nowe pole działalności potwierdza fakt, że cechuje nas nieustanny progres oraz lubimy współpracować z najlepszymi!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – wyposażymy każdy klub fitness, tworząc z niego klub marzeń!

Polecamy także:

Aplikacja XtremeApp wystartowała!