źródło: informacja prasowa

Maczfit – lider na rynku cateringu dietetycznego w Polsce, wprowadził kolejną inicjatywę dla swoich klientów, by jeszcze bardziej ułatwić im proces zarządzania swoim zamówieniem, wprowadzania zmian i dbania o regularność spożywanych posiłków. Aplikacja Maczfit pozwala w prosty i szybki sposób zarządzać swoim menu, dostawą oraz wyborem posiłków na następne dni.

Aplikacja Maczfit to nowe, kolejne ułatwienie, które marka stworzyła z myślą o swoich klientach. Pozwala na zarządzanie całym procesem dostawy posiłków i nie tylko. Za pomocą kilku kliknięć użytkownicy mogą zmieniać kaloryczność swojej diety, harmonogram, adres dostaw, a także oceniać posiłki.

Aplikacja wyposażona jest w zestaw powiadomień, które pozwalają zachować regularność spożywanych posiłków i kontrolować postępy. Funkcja „Stop JESZ”, wyświetla na ekranie smartfona informacje o konieczności spożycia kolejnego posiłku. Nie musisz już pamiętać o przedłużeniu diety dzięki pierwszemu na rynku modelowi subskrypcji.

Po zainstalowaniu aplikacji Maczfit użytkownicy mają możliwość skorzystania z rabatu 10% na pierwsze zamówienie w aplikacji. Użytkownicy mogą też dołączyć do Programu Lojalnościowego, zbierać rzodkiewki za określone aktywności, jak zjedzone dni diety, ocena posiłków oraz polecenie Maczfit znajomym i wymieniać je na darmowe pakiety w Maczfit.

Poprzez zarządzanie swoim kontem w aplikacji użytkownicy mogą:

• zamawiać dietę,
• przenosić adres dostawy, a także wstrzymywać/wznawiać zamówienia,
• zmieniać kaloryczność lub dietę,
• przedłużać lub odnawiać dietę,
• wybierać posiłki w Wyborze Menu,
• oceniać posiłki,
• polecać Maczfit znajomym i zdobywać „rzodkiewki”,
• korzystać z programu lojalnościowego.

Marka Maczfit to nie tylko catering dietetyczny, lecz także pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, dobrego samopoczucia i zmianie nawyków żywieniowych. Zadowolenie klientów i szerzenie zdrowego stylu życia są domeną firmy i motywacją do dalszych działań.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.maczfit.pl/aplikacja-mobilna.

Polecamy także:

Dobrze, że jesteś! – MultiSport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych