foto: CityFit

MAŁGORZATA ROSZAK-SYGOCKA NOWYM DYREKTOREM MARKETINGU CITYFIT

 

Małgorzata Roszak-Sygocka została nowym dyrektorem marketingu CityFit. Polska sieć klubów fitness jest w trakcie dynamicznej ekspansji.
Małgorzata Roszak-Sygocka z marketingiem związana jest od 15 lat. Dotychczas pracowała m.in. dla marek Sodexo Benefits, Sprintair, Onet.pl. Axel Springer oraz TVN. Posiada doświadczenie w tworzeniu i egzekucji strategii marketingowych online i offline oraz wdrażaniu do firm procesów digital transformation i lead generation. W swoich działaniach duży nacisk kładzie na performance marketing.
o CityFit
CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. CityFit posiada obecnie 15 klubów w całym kraju i jest w trakcie dynamicznego rozwoju. Z oferty sieci już wkrótce korzystać będą mogli również użytkownicy OK System.Małgorzata Roszak-Sygocka na stanowisku dyrektora marketingu CityFit zastąpiła Piotra Szczepanka.
Zobacz także: