Najsławniejsza para branży fitness – Marita i Daniel Majewscy założyli fundację charytatywną UNICORN.

Marita, znana szerszej publiczności jako Deynn, swoją popularność zyskała dzięki prowadzonemu przez siebie blogowi modowemu. W późniejszym czasie, zaczynając swoją przygodę z branżą fitness, poznała swojego obecnego męża – Daniela, trenera personalnego. Z dnia na dzień zyskiwali coraz większą popularność, głównie dzięki aktywności w social mediach.

W ubiegłym roku Deynn i Majewski byli mocno zaangażowani w zbiórkę pieniędzy na protezę dla jednej ze swoich obserwatorek. Oliwii groziło spędzenie reszty życia na wózku inwalidzkim, jednak dzięki Danielowi i Maricie dziewczyna stanęła na nogi.

Para postanowiła iść “za ciosem” i wykorzystać swoje zasięgi, swoją popularność i potęgę Internetu zakładając fundację o wdzięcznej nazwie “UNICORN”. Jako pierwszą, zorganizowano zbiórkę pieniędzy na wrocławską Ekostraż, która zajmuje się ratowaniem zwierząt domowych i egzotycznych z interwencji, zwierząt bardzo chorych i okrutnie krzywdzonych przez człowieka.

Zbiórka okazała się ogromnym sukcesem, bowiem w ciągu 23 godzin fundacja zebrała ponad 100 tysięcy złotych na remont budynku i pomoc Ekostraży.

Para już zapowiada kolejne zbiórki.

źródło: kanał YouTube “My Majewscy”

 

Polecamy również:

Marka FreeYu ogłasza współpracę z Marcinem Gortatem