Marka HMS zrodziła się z połączenia pasji, przyjaźni oraz fascynacji sportem. Od samego początku poszukujemy innowacyjnych rozwiązań ułatwiających i propagujących aktywność fizyczną. Doświadczenie, najwyższa jakość użytych materiałów, wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie, to główne cechy charakteryzujące nasze produkty.

HMS jest jedną z najdłużej obecnych na polskim rynku marek sprzętu fitness. Produkty z logo HMS pojawiły się w sprzedaży po raz pierwszy w 2000 roku. Od tego momentu razem z naszymi klientami nieprzerwanie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i form aktywności fizycznej. Odpowiedzią na te wyzwania są produkty marki HMS. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i najlepsze standardy produkcji czynią z naszego sprzętu doskonałego partnera w każdej formie treningu.

Na przestrzeni lat marka HMS zdobyła uznanie wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Nasza oferta, obejmująca kilkaset produktów z grupy fitness i sportów siłowych stale wzbogaca się o nowe urządzenia. Wielokrotnie prezentowaliśmy ją na „ISPO” w Monachium, „FIBO” w Kolonii, „SPORT LIFE” w Brnie, „FIWE” w Warszawie czy „FIT EXPO” Poznań oraz innych wystawach branżowych. Dziś logo HMS jest doskonale rozpoznawalne na europejskim rynku produktów fitness.

W przeciągu 19 lat oferta marki HMS ulegała nieprzerwanemu rozwojowi. Dzisiaj w jej skład wchodzi szeroki asortyment produktów kategorii fitness, sportów siłowych, crossfitu, treningu cardio a także treningu mobilności. Jaki sprzęt proponuje HMS dla poszczególnych kategorii?

Jeśli fitness to przede wszystkim maty, gumy czy sztangi do Body Pump. Jak sporty siłowe to oczywiście gryfy, hantle, ławki, suwnice i atlasy. Do crossfitu proponujemy liny, skrzynie oraz kettlebelle. W treningu cardio z całą pewnością pomogą bieżnie, rowerki, orbitreki oraz wioślarze. Mobilność poprawią ćwiczenia z piłkami do masażu, z gumami oraz z rollerami.

To tylko przykłady i propozycje z setek produktów, które w swojej ofercie posiada marka HMS.
Aktualnie naszymi odbiorcami jest wiele klubów fitness i siłowni. Marka z każdym rokiem posiada coraz więcej produktów idealnie sprawdzających się w większych klubach. Są to przede wszystkim akcesoria treningowe, akcesoria do gryfów takie jak łańcuchy czy zaciski a także cała gama sprzętu do fitnessu, treningu siłowego czy crossfitu.


Najnowszym asortymentem dedykowanym typowo do siłowni są stojaki na sprzęt sportowy. Solidne, stalowe, dzięki którym utrzymanie porządku będzie bardzo proste. HMS oferuje szeroki wybór stojaków na sprzęt różnego rodzaju. Hantle, talerze obciążeniowe, gryfy, sztangi stałe, sztangi do Body Pump, kettlebelle, slam balle a nawet stojaki na maty fitness. Wszystkie wykonane z materiałów najwyższej jakości i zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi a także zabezpieczyć sprzęt przed uszkodzeniem.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje ekskluzywna seria HMS Premium. Wprowadziliśmy ją do oferty z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jej cechą charakterystyczną jest wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, gwarantujących długą żywotność. W połączeniu z najlepszymi standardami produkcji oraz oryginalnym wzornictwem, seria HMS Premium jest gwarantem niepowtarzalnych wrażeń i satysfakcji z treningu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na sezon 2019. Mamy nadzieję, że stanie się ona dla Państwa źródłem nowych możliwości i inspiracją do dalszej współpracy z marką HMS.

Polecamy także:

Zostań Liderem Jakości – prestiżowy konkurs Diamenty Branży Fitness – nowości