źródło: dlahandlu.pl

Ruszyła kampania reklamowa firmy OSHEE, która ma na celu promocję suplementacji witaminami, znajdującymi się w ich produktach. Kampania ma na celu szerzenie świadomości społecznej na temat odpowiedniej suplementacji, m.in. poprzez wskazywanie alternatywnych do tabletek źródeł suplementacji.

Badania Geigy Pharmaceutical Company Switzerland pokazały, że obecnie w warzywach i owocach jest dużo mniej witamin i minerałów niż jeszcze 20 lat temu. Powodem tego jest m.in. wyjaławianie gleby, hydroponika (uprawa bez gleby, jedynie na wodzie), zanieczyszczenia ołowiem, przetwarzanie i transport. Przykładowo, zawartość wit. B6 w bananie, marchwi i szpinaku spadła o 95%!

Z tego względu suplementacja witaminowa to dziś często najlepszy sposób, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Marka OSHEE posiada w swojej ofercie gamę produktów zawierających te same witaminy i minerały, które występują w popularnych suplementach diety, dostępne np. na półkach w aptekach.

Kampania OSHEE pod hasłem „SUPLEMENTACJA WITAMINOWA NA CO DZIEŃ” będzie prowadzona w mediach o szerokim zasięgu, m.in. telewizji, Internecie i za pośrednictwem influenserów. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Wavemaker, za kampanię w Internecie – agencja marketingowa Brand Bridge, za influenser marketing agencja GetHero, a za produkcję spotu Lemon Film.

Polecamy także:

Dlaczego PZU Sport? Nowa, ciekawa oferta benefitów sportowych