źródło: informacja prasowa

Sportowa marka PUMA przedstawia najnowszy zestaw treningowy Pearl Shimmer Pack. W kolekcji znajdują się zarówno ubrania, jak i buty w perłowej palecie kolorów, z błyszczącymi detalami, które idealnie podkreślają pewność siebie i motywują do osiągania lepszych wyników.

Provoke XT Pearl Shimmer

Ten model został stworzony z myślą o kobietach, które nie boją się ryzykować. Dynamiczna sylwetka butów rzuca wyzwanie standardom konwencjonalnego sportowego designu. Provoke XT Pearl prezentuje delikatną i błyszczącą paletę kolorów, geometryczną podeszwę środkową oraz zapewnia znakomite dopasowanie do stopy.

ZALETY

Stabilność – część śródstopia TPU zapewnia kontrolę podczas ćwiczeń na siłowni.

Komfort – podeszwa środkowa PROFOAM gwarantuje natychmiastową, lekką amortyzację.

Przyczepność – strefowa podeszwa zewnętrzna zapewnia maksymalną przyczepność i stabilizację podczas ruchów treningowych.

LQDCELL Method Pearl Shimmer

Model ten reaguje na szybkie i gwałtowne ruchy podczas intensywnych treningów i wzmacnia je dzięki technologii amortyzacji LQDCELL. Buty te zostały stworzone do ćwiczeń wysiłkowych, zwiększając energię i zapewniając równowagę. Wykonane w perłowej palecie kolorów wprowadzają modę treningową na zupełnie nowy poziom.

ZALETY

Lekkość – pianka PROFOAM o wysokim odbiciu EVA zapewnia natychmiastową amortyzację i nadaje lekkości.

Amortyzacja – technologia CELL oraz podeszwa środkowa LQDCELL gwarantują stabilną amortyzację

Przyczepność – elastyczne nacięcia w przedniej części buta oraz strefowa gumowa podeszwa zapewniają maksymalną przyczepność podczas intensywnych treningów

Stanik sportowy Pearl

Zaprojektowany z myślą o treningach o średnim obciążeniu. Zapewnia wsparcie dzięki ramiączkom na plecach. Technologia dryCELL zapewnia komfort podczas ćwiczeń.

ZALETY

Dopasowanie oraz komfort – stylowy, ale funkcjonalny krój dopasowany do sylwetki

Wsparcie – idealnie wspiera podczas ćwiczeń średniej mocy

Legginsy Pearl Print 7/8

Treningowe legginsy z płaskimi szwami dla zmniejszonego tarcia. Zastosowana technologia dryCELL zapewnia suchość oraz wygodę podczas treningu. Wysoki stan pozwala na swobodne ruchy dzięki dopasowaniu do sylwetki, a perłowe wykończenie nadaje stylowego wyglądu.

ZALETY

Komfort – technologia dryCELL zapewnia suchość i stałą temperaturę przez cały trening

Wsparcie – wysoki stan gwarantuje dodatkowe wzmocnienie podczas ruchów treningowych

Wentylacja – strategicznie rozmieszczone wstawki z siateczki zapewniają cyrkulację oraz chłodzenie

Pearl Shimmer Pack dostępny jest w sprzedaży od 21 lipca w oficjalnych sklepach PUMA, za pośrednictwem PUMA.com oraz w sklepach partnerskich.

Polecamy także:

Marka Oshee z nową kampanią promującą zdrowie