Nowa firma z suplementami sprzedająca swoje produkty na Bliskim Wschodzie wchodzi na polski rynek
1 miejsce w Art of Packaging 2017

Na polski rynek suplementów wchodzi nowa polska firma sprzedająca dotąd swoje produkty na Bliskim Wschodzie (państwo Bahrajn położone na archipelagu między Katarem, a północno-wschodnim wybrzeżem Arabii Saudyjskiej). Debiut na polskim rynku planowany jest na lato 2017. Produkty będą dostępne na na stronie internetowej oraz w sieciach sklepów i siłowniach.

Ambasadorem marki FORGE oraz współtwórcą składu produktów jest arabski kulturysta Sami Al Haddad “Arabski Shawn Ray”, trzykrotny Mistrz Świata i pierwszy Mr.Olympia Amatorów. Obecnie trwają poszukiwania ambasadorów marki na polskim rynku. Obecnie w ofercie FORGE dostępne jest osiem produktów stworzonych we współpracy z ambasadorem marki, m.in. gainery, hydroizolaty, BCAA, glutaminy, kreatyny, przedtreningówki, preparaty multiwitaminowe oraz spalacze tłuszczu. Na europejski rrynek firma przygotowuje nową linię uzupełnioną o nowe produkty w różnych opcjach smakowych.
Wyróżnia nas przede wszystkim fajne opakowanie. Chcemy, aby nasz produkt nie tylko świetnie smakował, ale również świetnie wyglądał. Bardzo mocno postawiliśmy na design. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie na etykietę produktową Art of Packaging 2017. – powiedział nam w rozmowie Piotr Karczewski.