źródło: artykuł sponsorowany

Jak przyciągnąć klientów do klubu fitness i sprawić, aby regularnie powracali? Ogromne znaczenie ma wyposażenie strefy siłowej. Warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcjonalność maszyn. Równie ważny jest ich design – powinien wywołać efekt „wow” już przy pierwszej wizycie. Odpowiedzią na te wyzwania jest seria UpForm R-Line. Poznaj sprzęt, który łączy nowoczesne wzornictwo zgodne ze światowymi trendami z bezkompromisową jakością.

UpForm R-Line: jeszcze więcej możliwości w 2022 roku

UpForm R-Line to seria maszyn treningowych oraz dedykowanych akcesoriów, które są chętnie wykorzystywane zarówno w wielkopowierzchniowych klubach fitness, jak i w kameralnych strefach siłowych. Ich największą siłą – poza rewelacyjną jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną – jest innowacyjny design.

Za nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem urządzeń UpForm stoją owalne profile, stosowane przez wszystkie topowe marki świata.

Użycie takiego materiału w połączeniu z innowacyjnym podcinaniem laserowym pozwoliło nam wejść na zupełnie inny poziom designu, który do tej pory był zarezerwowany wyłącznie dla najdroższych maszyn siłowych na rynku – wyjaśnia Edyta Garbala, Export Manager MARBO, wiodącego producenta sprzętu kulturystycznego. – Nowoczesne maszyny zaprojektowane z myślą o wymagającym treningu w siłowniach komercyjnych, zostaną zaprezentowane podczas największej w Europie imprezy branżowej – FIBO 2022 – dodaje. Nasza firma podpisała już pierwsze umowy z prężnie rozwijającą się siecią siłowni, dzięki czemu już w roku 2022 maszyny z serii R-line pojawią się w kolejnych, nowo otwieranych przez tą sieć klubach.   

Więcej informacji o urządzeniach znajdziesz na stronie polskiego dystrybutora: https://www.marbo-sport.pl/ser-pol-35-R-line.html.