11 studio McFit w Polsce

McFIT HOME OF FITNESS w nowej odsłonie już wkrótce w Szczecinie

23 września br. zacznie działać pierwszy w Szczecinie klub fitness należący do sieci McFIT. Nowa lokalizacja sieci mieścić się będzie przy w CHR Kupiec przy ul. Bolesława Krzywoustego 9-10. Będzie to jedenaste studio McFit w Polsce.

Nowy klub będzie zlokalizowany na poziomie +1 przy szczecińskiej galerii handlowej, na łącznej powierzchni około 1600 m2. Projekt klubu został opracowany według autorskiej koncepcji „Home of Fitness”. Design będzie zbliżony do studia w Bydgoszczy.

Szczecińskie studio McFIT, jak wszystkie studia sieci w Polsce, otwarte będzie przez 365 dni w roku, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Standardowa oferta sieci obejmuje różnorodne możliwości treningu w specjalnych strefach, tj. m.in. Maszyny, Wolne Ciężary, Strefa treningu funkcjonalnego, umożliwiająca trening z wykorzystaniem masy własnej ciała czy Kardio. Będzie także możliwość uczestnictwa w wirtualnych zajęciach fitness Cyberobics® w salach do Cyclingu (intensywnych ćwiczeń na rowerach stacjonarnych) i kursów Performance i Wellness.

Z okazji zbliżającego się otwarcia przygotowano wyjątkową atrakcję: od 16 sierpnia zainteresowani mogą skorzystać z limitowanej oferty przedsprzedażowej w cenie 39 zł/miesiąc przy umowie rocznej. Stoisko przedsprzedaży zlokalizowane będzie w CHR Kupiec na poziomie 0.

Celem idei „Home of Fitness”, opracowanej przez McFIT koncepcji świata treningu, skoncentrowanej na dobrym samopoczuciu trenujących, jest zapewnienie Klientom coraz to nowych bodźców, motywujących ich do ciągłego dążenia do osiągnięcia ich celów treningowych. Dzięki „Home of Fitness” największa sieć klubów fitness w Europie w niezwykły sposób przekształca swoją filozofię treningu, ukierunkowując ją na modułowy świat treningu, którego istotnymi elementami są sport, design, estetyka i rozrywka.

Design nowych studiów McFIT HOME OF FITNESS zdecydowanie wykracza poza poziom czysto praktyczny – egzotycznie wyposażone wnętrza stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Rozmaite style, od street artu przez etno aż po sztukę nowoczesną, łączą się w wyjątkowy sposób w koncepcję przestrzenną przywodzącą na myśl dom poszukiwacza przygód. Szczególny nastrój studiów McFIT HOME OF FITNESS podkreśla wreszcie specjalna aranżacja oświetlenia. Klienci McFIT będą też mogli skorzystać z miejsc parkingowych w budynku.

Klientami McFit jest obecnie ponad 1 400 000 klientów. Sieć zaliczająca się do segmentu „low cost” prowadzi obecnie 10 studiów w Polsce, 169 w Niemczech, 32 w Hiszpanii, 24 we Włoszech i 10 w Austrii. Studia w Polsce, Niemczech i Austrii są otwarte przez całą dobę, a trenerzy pozostają do dyspozycji klientów od 8.00 do 22.00.