photo: mat. prasowe

Białystok gotowy na Światowy Dzień Zdrowia

McFIT otwiera pierwsze studio fitness w mieście

Już 5 kwietnia, Białystok przywita nowy klub europejskiej sieci fitness McFIT. Otwarcie miejsca pełnego innowacyjnych modułów treningowych pokrywa się z nadchodzącym Światowym Dniem Zdrowia. Tylko teraz, w niecodziennym otoczeniu nowoczesnego designu i aranżacji rodem z hollywoodzkiego planu filmowego, białostoczanie będą mieli okazję przywitać wiosnę z energią i spalić wielkanocne kalorie.

Nowy klub obejmuje łączną powierzchnię około 2000 m2. Studio zostało zbudowane według koncepcji HOME OF FITNESS, opracowanej przez McFIT autorskiej wizji świata treningu, ukierunkowanej na dobre samopoczucie trenujących. Celem tej koncepcji jest zapewnienie klientom niecodziennych wrażeń podczas treningów, a przede wszystkim dostarczanie codziennej dawki motywacji i stworzenie domowej atmosfery. Design nowego studia wykracza poza poziom czysto praktyczny i nawiązuje do różnych stylów – od street artu przez etno aż po sztukę współczesną. A to, w połączeniu ze specjalną aranżacją oświetlenia, sprawia, że studio stanowi idealną kombinację walorów estetycznych z rozrywką i sportem.

Białostockie studio McFIT, jak wszystkie studia w Polsce, będzie otwarte przez 365 dni w roku, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Goście będą mieli możliwość uczestnictwa w innowacyjnych wirtualnych zajęciach fitness Cyberobics®, takich jak Bodylicious, Iron Bars, Yoga Power. W studiu dostępne będą też tradycyjne zajęcia fitness na żywo, np. Zumba Fitness® czy Tabata. Ponadto, standardowa oferta sieci obejmuje różnorodne możliwości treningu w specjalnych strefach, jak Maszyny, Wolne Ciężary, Strefa Funkcjonalna The Cage czy Kardio. Dodatkowo, do dyspozycji trenujących będzie strefa rozciągania Stretching Area, a także strefa Shape It, opracowana specjalnie dla kobiet przestrzeń do treningu dolnych partii ciała.

Z okazji zbliżającego się otwarcia firma przygotowała wyjątkową ofertę: tylko do 4 kwietnia dostępna będzie limitowana oferta przedsprzedażowa w cenie 39 zł/miesiąc przy umowie rocznej (z jednorazową opłatą aktywacyjną 90 zł)!

Klienci McFIT będą też mogli skorzystać z miejsc parkingowych obok budynku.

źródło: informacja prasowa