Partner of Promotion zrealizuje 2 kolejne kampanie dla McFIT – sieci fitness numer 1 w Europie

Agencja Partner of Promotion zajmie się obsługą PR otwarcia kolejnych dwóch studiów fitness McFIT w Polsce. Nowe placówki powstają w Katowicach i Białymstoku.

W ramach współpracy Partner of Promotion będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie i realizację kampanii PR promujących otwarcie dwóch nowych klubów McFIT. Umowa obejmuje m.in.: współpracę z mediami, blogerami i influencerami, organizację eventów otwierających studia oraz treningów pokazowych, a także konkursy mediowe i inne. Obie placówki zostaną otwarte wiosną 2018 roku.

Wcześniej Partner of Promotion odpowiadała za launch marki McFIT w Polsce i realizację kampanii wspierających otwarcia kolejnych klubów. Podczas kampanii otwierającej studio w Warszawie agencja zajmowała się również obsługą mediową wizyty ambasadora marki McFit – Władimira Kliczki – wielokrotnego bokserskiego mistrza świata kategorii IBF, WBO, IBO oraz superczempiona WBA.

McFIT to największa sieć studiów fitness w Europie, działająca w ponad 240 lokalizacjach na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Hiszpanii oraz Włoch. Studia w Polsce są otwarte przez całą dobę, a trenerzy pozostają do dyspozycji klientów od 8:00 do 22:00. W ramach koncepcji „Home of Fitness” McFIT opracował nowy świat treningu dla swoich studiów. Dzięki temu studia stają się dla klientów drugim domem, w którym różnorodne, nowatorskie moduły treningowe sprawiają, że trening jest prawdziwym przeżyciem dla wszystkich zmysłów.

 

Źródło prasowe: Partner of Promotion oraz McFIT