PROUD to be McFIT – fitness dla każdego w nowej przystępnej cenie!

Z dniem 12 lipca br., sieć klubów fitness McFIT, będąca nr 1 w Europie, wprowadza nową cenę, dzięki której jeszcze więcej miłośników sportu w Polsce będzie mogło rozpocząć trening na siłowni.

Miesięczny abonament wynoszący dotychczas 89 zł ulega dla nowych klientów obniżeniu do 69 zł. Nowy abonament uprawnia klientów do trenowania we wszystkich 10 studiach McFIT w Polsce i łącznie ponad 240 w całej Europie. Wyjątek stanowią studia w Bydgoszczy i Krakowie – opłaty miesięczne wynoszą tu tylko 39 zł, przy czym trening możliwy jest tylko w jednym studiu. Analogiczna sytuacja dotyczy Studia McFIT Wrocław Stare Miasto – możliwość treningu wyłącznie w tym studiu kosztuje 49 zł miesięcznie.

– Wszystko, czego miłośnicy fitnessu potrzebują, w McFIT znajdą pod jednym dachem – wyjaśnia rzecznik prasowy McFIT, Pierre Geisensetter. – Jesteśmy liderem innowacji w branży fitness i przez ostatnich 20 lat wielokrotnie udowadnialiśmy, że fitness ma w dalszym ciągu duży potencjał rozwoju. Dotyczy to naturalnie także rynku polskiego, który rozwija się w zawrotnym tempie. Klucz do zwycięstwa to dywersyfikacja, przy czym nie musi ona dotyczyć wyłącznie produktu. Również dywersyfikacja cenowa okazuje się bardzo korzystna. Przez ostatnie dwie dekady zmianie uległa nie tylko firma McFIT, lecz także całe społeczeństwo. Atrakcyjne ceny odgrywają coraz większą rolę w naszym życiu, a my odkryliśmy duży rynek także poniżej naszej dotychczasowej ceny standardowej. Dlaczego nie mielibyśmy go obsłużyć?! Dlaczego jako nr 1 w Europie nie mielibyśmy zapewnić dostępu do sportu i fitnessu na wysokim poziomie jeszcze większej grupie ludzi?! – dodaje.

1.400.000 klientów oraz ponad 240 studiów czynią McFIT numerem 1 w Europie. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i w Austrii. Studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.