Michał Solarz, wyłączny dystrybutor systemu myoFX EMS w Polsce i właściciel sieci franczyzowych studiów treningu personalnego Dream Body EMS, rozpoczął dystrybucje urządzeń myoFX na rynku litewskim. Podpisanie umowy dystrybucyjnej odbyło się 5 listopada. Przedstawicielką systemu myoFX na Litwie została Edyta Sidorowicz – doświadczona trenerka i właścicielka klubu fitness w Kownie. Michał Solarz zapowiada, że wraz ze swoją nową partnerką biznesową, stworzy na Litwie sieć studiów treningowych, wykorzystujących system myoFX EMS.

Urządzenia myoFX EMS pozwalają na bezprzewodowy trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej. Technologia myoFX wykorzystywana jest zarówno do rehabilitacji, jak i do treningów zorientowanych na osiąganie różnorodnych celów. Trening z użyciem systemu EMS myoFX pozwala na zwiększenie masy mięśniowej, siły, redukcję tkanki tłuszczowej, podniesienie wytrzymałości, wzmocnienie całego ciała i podniesienie poziomu energii.

System pomaga w walce z siedzącym trybem życia, otyłością i nadwagą, a także stymuluje produkcje hormonów regeneracyjnych i poprawia cyrkulację krwi w organizmie. Zaletą tej formy treningowej jest również znaczna oszczędność czasu. Trening z wykorzystaniem systemu myoFX trwa zaledwie 20 minut. By osiągnąć zadowalające wyniki, trening należy wykonywać dwa razy w tygodniu. System wykorzystywany jest w klubach fitness, studiach treningu personalnego, centrach rehabilitacyjnych, ośrodkach SPA & Wellness oraz w treningach sportowców zawodowych. W Polsce z bezprzewodowej technologii myoFX EMS korzysta stworzona przez Michała Solarza franczyzowa sieć studiów treningu personalnego Dream Body EMS. Studia Dream Body EMS zorientowane są na indywidualną pracę z klientem w formie treningu personalnego, prowadzonego przez wykwalifikowanych trenerów. Dynamicznie rozwijająca się sieć Dream Body EMS obejmuje franczyzobiorców kompleksową opieką, oferując szkolenia oraz pomoc na każdym etapie otwierania studia treningu personalnego Dream Body EMS. Do końca 2019 ze studiów Dream Body EMS będzie można korzystać w 22 lokalach w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: biuro@dreambody.studio

Tel: 781 501 511

Polecamy także:

Nowe studio EMS na mapie Bełchatowa