Na portalu Branża Fitness co jakiś czas dodajemy informację o nowych inwestycjach, bądź operatorach, którzy wchodzą na polski rynek.
Budzi to różne opinie. Coraz częściej dostajemy wiadomości prywatne, w których czytelnicy zarzucają, że branża fitness rozwija się zbyt szybko. Są dzielnice, w których otwierany jest klub obok klubu, co skutkuje walką ceną.

Wzrost popularności aktywności fizycznej

Śledząc raporty (np. Deloitte) rośnie liczba osób prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki nowym inwestycjom, atrakcyjnej ofercie, większy odsetek Polaków może sobie pozwolić na korzystanie z klubów fitness. W dzisiejszych czasach wszyscy żyjemy bardzo szybko, dlatego też wybierając klub fitness zwracamy uwagę na dogodną lokalizację (blisko domu, pracy lub szkoły).

Osiedle Bemowo w Warszawie

Jak się okazuje, również w Warszawie są miejsca, w których wciąż brakuje klubów fitness.
Czytelnicy Branża Fitness od kilku miesięcy przesyłają do nas komunikaty, z prośbą o apel do inwestorów o otwarcie nowych klubów na Bemowie. W lokalizacji znajduje się jedynie Zdrofit, Fitness Club S4, Fitness Klub Aplauz.
Właściciele klubów fitness argumentują taki stan brakiem odpowiedniej lokalizacji. Może jest to szansa dla klubów butikowych lub studiów treningowych na rozwój działalności?

W odpowiedzi na sugestie naszych czytelników, przesyłamy apel.

Polecamy także:

Model informacyjny a model konwersacyjny w fanpage’u trenera